BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Toto sú najsledovanejšie profily na Instagrame: Spevácke hviezdy vystriedal na vrchole futbalista
zdroj: SAMphoto.cz

Toto sú najsledovanejšie profily na Instagrame: Spevácke hviezdy vystriedal na vrchole futbalista

Instagram je jedna z najobľúbenejších sociálnych sietí. Na poprednom mieste z hľadiska množstva sledovateľov sa vystriedali mená viacerých celebrít. Ak by ste si ale mysleli, že známe osobnosti vlastnia najsledovanejší profil, mýlili by ste sa.

5. Selena Gomez

Americká speváčka kraľovala Instagramu niekoľko rokov. Začiatkom roka ju ale v počte followerov predčila iná spevácka hviezda, Ariana Grande. Dnes je všetko inak. Selena je až na piatom mieste so 157 miliónmi insta fanúšikov.

Jej posty ale stále patria k "najlajkovanejším". TOP 20-tke príspevkov s najviac páčikmi má až štyri fotky. Najúspešnejší záber herečky sa páči viac ako 14,5 milióna užívateľom.

instagram.com/selenagomez/

4. Dwayne The Rock Johnson

Pred niekdajšiu jednotku sa prepracoval známy Hollywoodsky svalnáč The Rock. Jeho profil vyzerá tak, ako by väčšina ľudí od herca očakávala - fotky z natáčania, posilňovne a, samozrejme, s rodinou. 

Fotkou, ktorá sa najviac páči fanúšikom The Rocka je jeho svadobná z Havaja. Pózuje na nej so svojou dlhoročnou partnerkou Lauren, ktorú si po 12-tich rokoch vzťahu vzal za manželku.

instagram.com/therock/

3. Ariana Grande

26-ročná umelkyňa aktuálne patrí medzi najpopulárnejšie hviezdy na svete. Nie je teda žiadnym prekvapením, že so 164 miliónmi sledovateľov je najsledovanejšou ženou Instagramu. 

Floridskej rodáčke patrí viacero "naj": je prvou umelkyňou, ktorá ma v TOP 10-tke amerických hitparád pesničku z každého zo svojich prvých piatich albumov, patrí k najlepšie zarábajúcim celebritám a tiež do prvej 100-ky najvplyvnejších ľudí sveta. V roku 2018 ju časopis Billboard vyhlásil za ženu roka. Je jej prítomnosť medzi najsledovanejšími profilmi na sociálnych sieťach je preto úplne prirodzená.

instagram.com/arianagrande/

2. Cristiano Ronaldo

Futbalista z Portugalska je najsledovanejším človekom na tejto sociálnej sieti. Jeho účet sleduje až 183 miliónov užívateľov. 

Rovnako ako pri Ariane Grande, ani pri Ronaldovi sa niet čomu čudovať záujmu ľudí o jeho sociálne siete. Je jedným z najpopulárnejších, najznámejších a najúspešnejších futbalistov na planéte. Okrem toho je veľmi žiadaným aj v radoch žien, známy lámač ženských sŕdc je dlhodobo považovaný za sexsymbol.

instagram.com/cristiano/

1. Instagram

Oficiálna stránka Instagramu na svojej vlastnej platforme má cez 313 miliónov followerov. Tento účet ale nie je založený iba na propagovanie nových funkcií sociálnej siete, propaguje tiež zaujímavých a inšpiratívnych ľudí s ich profilmi a rôzne trendy.

instagram.com/instagram/

zdroj: brandwatch.com

Najnovšie z kategórie: Instatrends

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio