BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Mišo je mega
zdroj: beauty.sk

Mišo je mega

Najviac si tieto dni užívam, lebo Mišo je až podozrivo dobrý. Ráno vstáva s úsmevom a kričí na celý dom: “Dobré ráno mama!”

Potom sa celý deň pekne hrá, usmieva sa, spí cez obed, je milý, pozorný, slušný, všetko funguje ukážkovo - od jedenia až po kakanie.
Užívam si to preto, lebo za dva roky v roli mamy som sa naučila, že nič netrvá večne, že všetko prejde, že každý ďalší deň môže byť všetko naopak.
Mali sme krásne štyri dni u Mišovej starkej v Levoči, švagrovci nás zobrali na Spišský hrad - a to bol taký zážitok pre mňa! S hanbou sa priznávam, že som tam nikdy nebola a Mišo moje nadšenie asi vycítil a pekne vydržal dve hodiny šľapačky po hrade (aj keď sa viacmenej nosil v nosiči, ale dobre, ten terén je celkom divoký na dvojročné dieťa). Ale jeho 4-ročná sesternica s prehľadom odšľapala dve hodiny hradom sama. Ale môj niekoľkoročný sen - ísť tam - sa splnil!!!
Tento týždeň sme aj stihli pozrieť výstavu pre deti, dať si kávu s kamoškami a ich deťmi, stihli sme dať výlet na bicykloch, stihla som si odbehnúť na jeden beauty event, potom ešte jeden deň plávame, jeden deň cvičíme...
Mišo má jemnú diastázu (opakuje po mame) a slabý pupkový pruh, tak musíme trošku viac zamakať na našich bruchách a viac sa tomu povenovať. Ale všetko robí úplne v pohode, rád a bez akéhokoľvek trucu. A to mi robí najväčšiu radosť, že ho nemusím do ničoho nútiť a prehovárať ho. Teraz je práve to obdobie, alebo teda - také dni máme - že všetko sa dá a všetko ide hladko.

A už končím s touto chválou, pretože:
a) zajtra zajtra môže byť všetko naopak
b) zbytočne naštvem mamy, ktoré na toto mňam obdobie čakajú
c) dopila som víno a idem spať


Ps. Som happy mama!!!!! (A nie kvôli tomu vínu!)

Buba

Najnovšie z kategórie: Buba blog

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio