BEAUTY.sk BEAUTY.sk

25. výročie seriálu Priatelia inšpirovalo tvorcov značky Ralph Lauren: Vytvorili kolekciu Rachel Green
zdroj: SAMphoto.cz

25. výročie seriálu Priatelia inšpirovalo tvorcov značky Ralph Lauren: Vytvorili kolekciu Rachel Green

Kultový seriál Priatelia oslávi v sobotu štvrťročnicu. Pri tejto príležitosti vznikli spolupráce s rôznymi značkami. Jedna z kolaborácií je s módnym domom Ralph Lauren. Ten k výročiu pripravil kolekciu obľúbenej postavy a módnej ikony Rachel Greenovej.

Kooperácia vznikla v súvislosti s príbehom, kde postava Rachel pracovala práve pre značku Ralph Lauren.  Tú stvárnila herečka Jennifer Aniston, ktorá sa preslávila vďaka seriálu najmä imidžom: charakteristickým   účesom a štýlom obliekania. 

Samotný dizajnér sa dokonca v jednej z epizód aj objavil. Pre tieto súvislosti je pochopiteľné, že sa značka spojila so spoločnosťou Warner Bros, ktorá jeden z najpopulárnejších televíznych sitcomov všetkých čias produkovala. Kolekcia nesie názov Wear to Work (Oblečenie do práce) a je inšpirovaná šatníkom postavy Rachel Greenovej.

Kolekcia obsahuje pletené roláky, pruhované kostýmy, sukne v midi dĺžke a mnoho ďalších kúskov. Zahŕňa prvky rokov deväťdesiatych a nultých. Keďže ide o značku exkluzívneho oblečenia, kolekcia nebude dostupná pre každého. Ceny sa pohybujú od 99 až po 1 199 eur. Tieto kusy sa budú predávať prostredníctvom internetových stránok a v newyorskom v obchode s luxusným tovarom - Bloomingdales. Práve táto pobočka totiž poskytla v seriáli Rachel prvú prácu v módnom priemysle.

Pokiaľ sa chystáte do New Yorku tento obchod sa určite oplatí navštíviť. Pri príležitosti jubilea seriálu bude na pobočke zriadená špeciálna inštalácia Priateľov. V obchode vám tiež ponúknu kávu zo seriálovej kaviarne  Central Perk.

Twitter

zdroj: Twitter

Ak vás zaujíma celá kolekcia kliknite SEM.

Jennifer Aniston (9 obrázkov v galérii)

Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a záznamov zo zdrojov TASR je bez predchádzajúceho písomného súhlasu TASR porušením autorského zákona.

zdroj: independent.co.uk

Najnovšie z kategórie: Móda

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio