BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Odmietli ju na každej univerzite. Dnes svojim nápadom zarába milióny!
zdroj: SAMphoto.cz

Odmietli ju na každej univerzite. Dnes svojim nápadom zarába milióny!

Môžu ľutovať! Aktuálne už 31-ročná mamička Kayleigh Graham sa uchádzala o miesto na viacerých vysokých školách, túžila totiž študovať módu. Tento sen jej však nevyšiel. Všetky univerzity, na ktoré sa prihlásila ju odmietli kvôli slabému portfóliu.

Našla medzeru

Rodáčku z Brightonu vo Veľkej Británii to ale nezlomilo. Presťahovala sa do Londýna a rozhodla sa naberať skúsenosti. Začala pracovať na sociálnych sieťach, kde spolupracovala s rôznymi veľkými kozmetickými a módnymi značkami, akými sú Selfridges a Burberry.

Po čase našla dieru na trhu - luxusné štetce, kefy na vlasy, kozmetické tašky. V roku 2015 založila beauty značku Lily England, so svojou prvou vlastnou radou kozmetických doplnkov. Kefy a štetce spočiatku predávala prostredníctvom Amazonu.

instagram.com/lilyenglanduk

Biznismamka

Keď značka nabrala na popularite, čoskoro musela mladá Britka aj so svojím manželom dať výpoveď, aby sa vlastnej kozmetickej značke mohli venovať naplno. Zvolili moderný koncept, orientujú sa na trendy a estetiku milenilálov.
Kayleigh zdôrazňuje pozitívny vplyv sociálnych sietí na spätnú väzbu. Jej značka sa podľa nej stala jednou z najpopulárnejších vďaka vylepšeniam, ktoré vytvorili na základe požiadaviek zákazníkov. Značka má vo Veľkej Británii veľký úspech. Jej ročný obrat aktuálne predstavuje viac ako jeden milión libier.

31-ročná Britka sa v tomto roku stala matkou. Svojho biznisu sa ale vzdať nemieni. Čas na prácu sa jej zatiaľ vždy podarí nájsť, aj keď to, ako sama hovorí, nie je vôbec jednoduché.

instagram.com/lilyenglanduk

zdroj: dailymail.co.uk

Najnovšie z kategórie: Krása

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio