BEAUTY.sk BEAUTY.sk

5 kľúčových kúskov tejto jesene podľa známych influenceriek: Čo sa vám vyplatí mať v šatníku?
zdroj: Instagram.com/rocky_byrnes,livia_auer

5 kľúčových kúskov tejto jesene podľa známych influenceriek: Čo sa vám vyplatí mať v šatníku?

Nie je dôležité mať veľa vecí, ale skôr mať tie správne veci. Vďaka tomu sa vám otvorí nekonečné množstvo možností, ako zostavovať svoj denný look.

Nová sezóna

Začiatok novej sezóny so sebou prináša aj otázku - čo sa teraz nosí?! Odpoveď je priam jednoduchá - všetko. Ale mať "všetko" v šatníku nie je za potreby. A tiež to nie je veľmi ekologické. Sústreďte preto svoju pozornosť hlavne na kľúčové prvky sezóny, ktoré oživia váš každodenný look a veľmi hravo a jednoducho premenia najobyčajnejší styling na niečo viac. Navyše ide o celkom nadčasové kúsky, tak pokojne investujte do kvality. V tomto prípade sa vám rozhodne vyplatí.

Kožený bomber

Čo takto spojiť populárny bomber a koženú bundu, ktoré dominujú jesennému obdobiu už niekoľko sezón? Namiesto dvoch kabátov tak budete mať jeden a veľmi účelový. Zahreje a tiež zaujme. Tento strih odevu svedčí takmer každej postave a ideálne sa kombinuje či už so šatami, nohavicami alebo sukňou. 

Biely sveter

Áno, i táto obyčajná záležitosť nie je pre každého samozrejmosťou. Ale mala by byť. Biely sveter rozžiari (doslova) každý styling. O ľahkosti kombinovania vás snáď ani nemusíme presviedčať. Neexistuje univerzálnejší kúsok, ktorý by pasoval naozaj ku všetkému. 

zdroj: Instagram.com/rocky_barnes

Opasok v hlavnej úlohe

Neraz ste už určite čítali o tom, ako obyčajné doplnky dokážu pozmeniť celý outfit. A naozaj tomu tak je. Túto sezónu si hlavnú úlohu medzi doplnkami vydobyli opasky. Kožené, s ozdobami a ideálne krížom cez kabát alebo sako. Presne takto sa majú nosiť a takto z vás urobia módnu znalkyňu.

Burgundy

Farba jesene. Opäť nič nové, ale niečo, o čom sa presviedčame už niekoľko sezón. Neexistuje farba, ktorá by k jeseni pasovala viac, ako práva táto. Či už zvolíte len doplnok v odtieni burgundy, alebo rovno nejaký odev, rozhodne krok vedľa neurobíte.

zdroj: Instagram.com/ivanamentlova

Dlhá sukňa

Čím dlhšia, tým lepšie. Pretože tentokrát na veľkosti naozaj záleží. Ale na čom nezáleží, je strih či materiál. Ak preferujte široké, voľné súkne, nech sa páči, smelo do toho! Rovnako ak sú medzi vašimi obľúbenými úzke puzdrové, prípadne tie so sexi rázporkom. Ak sú to maxi sukne, noste ich celú jeseň. 

Najnovšie z kategórie: Móda

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio