BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Jennifer Lopez na týždni módy v Miláne oprášila 19-ročný outfit. Šaty, ktoré inšpirovali Google!
zdroj: SAMphoto.cz

Jennifer Lopez na týždni módy v Miláne oprášila 19-ročný outfit. Šaty, ktoré inšpirovali Google!

Prehliadku módneho domu Versace na fashion week-u v Miláne zavŕšil nostaligický kúsok - prerobená róba slávnej americkej speváčky J-Lo. Tá si zelené šaty s listovou, džungľovou potlačou obliekla po prvý raz v roku 2000.

Herečka s legendárnym zadkom si podobný model obliekla po prvý raz na odovzdávanie cien Grammy. Odvtedy už síce prešlo neuveriteľných 19 rokov, no vyzerá v nich stále rovnako dobre, ba možno i lepšie! Odvážny, (vpredu ultrakrátky) outfit s vlajúcimi rukávmi a vlečkou má niekoľko rafinovaných výrezov v oblasti brucha i  pásu, úplne odhalený chrbát a výstrih doslova až po pupok. Aj keď ide o dlhú róbu, pomerne malú časť tela zakrýva látka, no šaty i tak nepôsobia vulgárne. 

V záverečnom veľkolepom finále vzdala značka Versace hold spoločnosti Google. Keď sa na obrazovkách zjavilo vyhľadávanie obrázkov prostredníctvom najznámejšieho prehliadača, počítačový hlas vyzval J-Lo, aby sa objavila na pódiu. Slávne šaty z roku 2000 totiž inšpirovali vtedajších tvorcov Google k vylepšeniam, ktoré používame dodnes. Po spomínanom galavečere Grammy sa množstvo zvedavcov snažilo vyhľadať fotografie speváčky a jej outfitu. Google však v tomto čase ešte neposkytoval možnosť vyhľadávania fotiek. Šaty sa vtedy stali podkladom pre zrod Google obrázkov v podobe, v akej ich poznáme dodnes.

instagram.com/jlo

Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a záznamov zo zdrojov TASR je bez predchádzajúceho písomného súhlasu TASR porušením autorského zákona.

Najnovšie z kategórie: Móda

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio