BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Nevydarené vlasové premeny: Uf, toto radšej skúšať nemali
zdroj: TASR

Nevydarené vlasové premeny: Uf, toto radšej skúšať nemali

Občas sa i majster tesár utne. V prípade týchto hollywoodskych hviezd to však platí dvojnásobne!

Selena Gomez

Pred dvoma rokmi prekvapila Selena Gomez svojich priaznivcov novým imidžom. Svoje prirodzené hnedé vlasy si nechala odfarbiť na blond. A to veru robiť nemala. Táto nešťastná voľba bola asi tou najhoršou, akú mohla urobiť. Našťastie, netrvalo dlho, a spevácka hviezda sa opäť rozhodla vrátiť k prirodzenosti. 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

all apologies

Príspevok, ktorý zdieľa Selena Gomez (@selenagomez),

zdroj: Instagram.com/selenagomez

Kendall Jenner

Rovnako nešťastným smerom sa vybrala aj Kendall Jenner. Na nedávnom fashion weeku prekvapila odfarbenými vlasmi, ktoré pôsobili veľmi neprirodzene. No účel to splnilo. Niekoľko dní sa nehovorilo o ničom inom, iba o nej. Po pár dňoch to však mladú modelku prešlo a vrátila sa taktiež k svojej prirodzenej farbe. Našťastie. 

Cara Delevingne

Nie vždy to vyjde aj blondínam, ktoré sa dajú na tmavšie odtiene. Príkladom je modelka, teda posledné mesiace viac herečka Cara Delevingne. I keď je pravdepodobné, že to skôr urobila pre filmovú úlohu. Ale kombinácia chlapčenského strihu a nevýraznej hnedej farby urobila z krásnej modelky obyčajnú tuctovú ženu. 

Charlize Theron

I keď je Charlize Theron skutočne nádherná žena a prešla si mnohými premenami, tá posledná nepatrí medzi jej podarené. Vlastne je tou najhoršou, čo sme doteraz u nej videli. Herečka sa ostrihala taktiež kvôli úlohe, no narozdiel od farbenia, na to, aby opäť pôsobila jej hriva žensky, si musí počkať dlhší čas. 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

She’s baaaaack #Fast9

Príspevok, ktorý zdieľa Charlize Theron (@charlizeafrica),

zdroj: Instagram.com/charlizeafrica

“Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a záznamov zo zdrojov TASR je bez predchádzajúceho písomného súhlasu TASR porušením autorského zákona.”

Najnovšie z kategórie: Celebs

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio