BEAUTY.sk BEAUTY.sk

4 veci, ktoré si muži pri sexe hneď všimnú: Vaša postava to však nie je!
zdroj: Samphoto

4 veci, ktoré si muži pri sexe hneď všimnú: Vaša postava to však nie je!

Behá vám hlavou, na čo asi môžu tak muži myslieť počas sexu? Konkrétne, či si všímajú kilá navyše? No máme pre vás dobrú správu - to ich absolútne nezaujíma. Namiesto toho sústreďujú svoju pozornosť na toto!

Pohyby

Hlavne žiadna mŕtvola! Pretože to si môžete byť istá, že ďalší sex s dotyčným nebude... Muži veľmi radi pozorujú, ako sa dokážete v posteli hýbať, pretože aj tým dávate najavo, že po ňom túžiť. V tomto prípade platí, že čím viac sa budete na neho "tlačiť", tým viac to muž ocení. Len tak bude mať pocit, že ho chcete. Buďte živočíšne, presne také ženy mužov zaujímajú najviac. 

Iniciatíva

No tá je asi najdôležitejšia. Opäť platí - nehrajte neaktívnu. Nenechávajte všetko na jeho "ramenách". Opäť raz musíte priložiť ruku k dielu, len tak si môžete vychutnať sex plnými dúškami. Nič nedokáže chlapa rozpáliť viac, ako žena, ktorá túži po sexe a nebojí sa to aj ukázať a povedať presne, čo chce a ako to chce. Akonáhle zahodíte ostych, budete prekvapené, čo sa bude diať...

Dýchanie

Frekvencia dychu, jeho intenzita veľa napovie i o tom, ako veľmi si danú chvíľu užívate. Dáva tiež mužovi signál o tom, čo sa vám páči, či robí všetko dobre...Jeho prehlbovanie sa je pre každého chlapa jasným znakom toho, že všetko ide tak, ako má. Navyše, ak využijete svoj horúci dych na konkrétne časti jeho tela - konkrétne napríklad krk, tak dokáže muža vzrušiť ešte viac. 

Oči

Z pohľadu sa dá vyčítať všetko. A to platí i pri sexe. Muži sú všímavejší, ako by ste čakali a práve to, ako sa na nich pozeráte pri sexe, či ho obdivujete, im dokáže povedať veľa. Pretáčanie očí, znudený a nepríčetný pohľad im môže povedať, že vás to príliš nebaví a jeho snaha padne na bod mrazu. 

Najnovšie z kategórie: Vzťahy

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio