BEAUTY.sk BEAUTY.sk

3 účesy, ktoré stoja za vyskúšanie: Toto je trendom jesene
zdroj: TASR/AP

3 účesy, ktoré stoja za vyskúšanie: Toto je trendom jesene

Či už máte kratšie alebo dlhšie vlasy, tieto účesy vás určite zaujmú.

Nostalgia

Chytá vás ťažká nostalgia pri pohľade na zapletané vrkoče? Áno, aj toto je jedným z beauty trendov, ktoré sme mohli vidieť na nedávnom maratóne prehliadok. Účes, ktorý sme predtým vídali skôr na dievčatkách, sa vracia v plnej sile. 2 obyčajné vrkoče, ktoré vytvoríte veľmi rýchlo, rozhodne stoja za pozornosť a odskúšanie, čo poviete? A nemusíte ich nosiť len do posilňovne. Pokojne si s nimi vyrazte i do spoločnosti. Oživiť ich môžete napríklad klobúkom alebo čiapkou.

TASR/AP

Strapatý bob

Najpopulárnejší strih posledných rokov si svoje prvenstvo stále drží, no obmieňa sa jeho prevedenie. Tentokrát je veľmi žiadaný bob strih s ofinkou a strapatou textúrou. Báť by ste sa nemali ani tzv. "mokrého efektu" či mierne natočených prameňov, ktoré ktoré následne rozstrapatíte. Dosiahnete glamour efekt vhodný na párty aj rande.

TASR/AP

Nesmrteľná elegancia

Drdol. Klasika, ktorá nikdy nesklame. Elegantný, do hladka začesaný drdol už nie je určený len pre baletky. Navyše, ak prihodíte nejakú zaujímavú ozdobu ako prívesky či šatky, máte účes, ktorý môžete pokojne vyniesť i na noblesnejšie akcie.

TASR/AP

Najnovšie z kategórie: Krása

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio