BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Zatienila všetky dámy: Americká multimilionárka si obliekla šaty po matke!
zdroj: TASR

Zatienila všetky dámy: Americká multimilionárka si obliekla šaty po matke!

Aká matka, taká Katka. Alebo, v tomto prípade skôr aká Ivana, taká Ivanka.

Známa americká podnikateľka s československými koreňmi priletela uplynulý víkend do Talianska na svadbu módnej dizajnérky Mishy Nanoo. V Ríme predviedla šaty z dielne amerického návrhára Boba Mackie-ho. Ivanke Trump sedel outfit ako uliaty, koniec koncov, ako vždy. Najstaršia dcéra prezidenta Spojených štátov amerických má vo zvyku svoje outfity dôsledne vyšperkovať. Dokonalú vizáž zväčša tvorí nadčasovými kúskami, ktoré zvýrazňujú jej ženskosť. Zároveň vždy pôsobí elegantne a vkusne.

Inak tomu nebolo ani na slávnostnom podujatí v Ríme. Na párty s témou Dazzling (oslňujúci) zvolila krátke strapcové šaty v strieborno-zlato-čiernej kombinácii. Triblietavý vintage odev jemne podčiarkol Ivankine prednosti - dlhé nohy, osí driek a plný dekolt. Ivanka však zaujala najmä tým, že šaty, ktoré na slávnosť zvolila už boli médiám dobre známe. Pred 28 rokmi si ich totižto po prvý raz obliekla jej matka Ivana Trump. 

Nie je to prvý raz, kedy si milionárska dedička požičala oblečenie od mamy. Po prvýkrát tak urobila už v roku 2014, keď sa zúčastnila svadby dizajnéra Josepha Altuzarra. 

Instagram

Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a záznamov zo zdrojov TASR je bez predchádzajúceho písomného súhlasu TASR porušením autorského zákona.

Najnovšie z kategórie: Móda

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio