BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Make-up, na ktorý potrebujete odvahu: Zažiarte na párty vďaka tomuto
zdroj: TASR/AP

Make-up, na ktorý potrebujete odvahu: Zažiarte na párty vďaka tomuto

Čaká vás dôležitá akcia, oslava alebo len víkendový výjazd s priateľkami? Nazbierajte odvahu a vyskúšajte make-up, vďaka ktorému budete neprehliadnuteľná.

Žiadne obmedzenia!

Občas sa naozaj oplatí vykašľať sa na všetky pravidlá a zariskovať. Čo v tomto prípade znamená výrazné líčenie na každej časti tváre - líčka, pery aj oči. Presne tak, ako to "fičalo" v 80.rokoch. Červený rúž na pery kombinovaný so šťavnatými, ružovými líčkami a s rovnakou farbou na očných viečkach. Znie to až príliš divoko? Možno, ale stojí to za to. Presne takéto líčenie nedávno predviedla i známa herečka Chloe Grace Moretz.

Priamo od nej môžete načerpať inšpiráciu na párty make-up vďaka ktorému budete rozhodne stredobodom pozornosti. Dôležité však je, aby zvyšok vášho stylingu nepôsobil príliš nápadne. Takže voľte na seba oblečenie v neutrálnych tónoch, ideálne v bielej alebo v čiernej farbe. A rovnako tak účes by mal pôsobiť sviežo. Skúsiť môžete napríklad nadýchané vlny.

zdroj: Instagram.com/storyofmailife
zdroj: Instagram.com/storyofmailife

“Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a záznamov zo zdrojov TASR je bez predchádzajúceho písomného súhlasu TASR porušením autorského zákona.”

Najnovšie z kategórie: Krása

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio