BEAUTY.sk BEAUTY.sk

VIDEO: Nakrútila svojho 9-ročného autistického syna ako spieva. Z tohto vám padne sánka!
zdroj: SAMphoto.cz

VIDEO: Nakrútila svojho 9-ročného autistického syna ako spieva. Z tohto vám padne sánka!

Írska mamička Andrea Kiely zostala v šoku, keď začula svojho syna spievať. Duchaprítomne však vytiahla telefón a potajme scénku natočila. Video so spievajúcim chlapcom sa krátko na to stalo virálnym.

Mladá iba 26-ročná matka dvoch detí netušila, aký talent jej syn skrýva. Keď začal spievať neverila vlastným ušiam - nevedela totiž že jej ratolesť disponuje takým hlasom. Nahrávku deväťročného Justina z Dublinu videlo už viac ako 220-tisíc ľudí. Chlapec, ktorému diagnostikovali autizmus v troch sa tak zo dňa na deň stal na internetovou senzáciou. Doteraz svoj hlasový potenciál pred rodičmi skrýval. Jeho najbližší sa dokonca obávali púšťať mu hudbu. Írsky chlapec je totiž nesmierne senzitívny na hluk. V minulosti zvykol na hlasné zvuky reagovať hystericky. Jeden deň po škole začal spievať pesničku Hallelujah. Jeho mama nepozorovane vytiahla telefón a situáciu natočila. Rodičia boli vo vytržení - ich chlapec má anjelsky hlas! 

Dúfajú, že novoobjavený talent prinesie do života ich synčeka šťastie a radosť. Nádejný spevák obľubuje interpretky ako Lady Gaga, Tina Turner a predovšetkým slávneho Angličana Eda Sheerana. V budúcnosti sa chce zúčastniť kastingu do speváckej šou X Factor.

Twitter

zdroj: Twitter

Najnovšie z kategórie: Mama a dieťa

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio