BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Účinný trik alebo mýtus? Naozaj pomáha táto potravina zhodiť kilá expresne rýchlo?
zdroj:

Účinný trik alebo mýtus? Naozaj pomáha táto potravina zhodiť kilá expresne rýchlo?

O chudnutí a hlavne o tom rýchlom, s obľubou číta každá žena. A možno ste počuli aj o tomto. Ale je to naozaj pravda všetko, čo sa o tom píše?

Zázrak alebo mýtus?

Síce je už nejaký ten týždeň po lete, neznamená to, že na svojej postave snov by ste mali prestať pracovať. Predsa, kto povedal, že dokonala figúra sa nosí len cez leto? Ak teda bojujete s kilami navyše, chcete sa dopracovať ku krajšej figúre, určite čítate jednu radu z druhou... A občas môžete byť z toho i poriadne zmätená. Predsa nie každý sa dokáže v toľkých radách orientovať a na druhú stranu je jasné, že nie všetko funguje na 100% tak, ako sa píše. Napríklad taký "zázračný" kokosový olej, ktorý je roky považovaný za superpotravinu a pre svoje pozitívne účinky vychvaľovaný do neba. No ale je tomu naozaj tak? Alebo ide o ďalší mýtus?

Určite vás potešíme. V tomto prípade ide o pravdu. Vďaka konzumácii kokosového oleja naozaj dokáže schudnúť. A to už napríklad za mesiac rovných 5 kíl. A úplne postačí, ak si doprajete lyžičku kokosového oleja každé ráno a večer. A v čom je jeho sila? Obsahuje presne tie látky, ktoré sú pre telo nanajvýš prospešné. Enzýmy, vitamíny, nasýtené mastné kyseliny... A pre tie urýchľujú proces spaľovania tukov v tele. Navyše, potláča chuť na jedlo a pomáha zhadzovať tuky v tej najproblematickejšej partii - na bruchu.

Dôležité však je, aby ste ním odštartovali svoj deň, takže pred raňajkami si doprajte nalačno jednu čajovú lyžičku. A taktiež pred každou večerou. No a nezabúdajte na to, že po konzumácii kokosového oleja je dôležité počakať s jedením 20 minút.

Samozrejmosťou pri chudnutí je však dbať na svoj jedálniček a nevynechávať pravidelné tréningy. Len tak môžete dosiahnuť figúru po akej túžite. Jedno bez druhého totiž vôbec nefunguje.

Najnovšie z kategórie: Fitness

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio