BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Exkluzívna značka Yves Saint Laurent rozšírila svoje portfólio. Odteraz predáva už aj luxusné kondómy!
zdroj: SAMphoto.cz

Exkluzívna značka Yves Saint Laurent rozšírila svoje portfólio. Odteraz predáva už aj luxusné kondómy!

Sex predáva. Za svoje si toto staré marketingové príslovie vzala značka Yves Saint Laurent. A to doslova. Módny dizajnér však zo sexu robí fashion!

Vďaka novému výrobku z dielne francúzskeho návrhára si na svoje príde náročná klientela, ako i fashion nadšenci. Módny dom sa tak tentoraz zameral na celkom bežný produkt - kondómy.

Prezervatívy prepychovej značky sú dostupné na oficiálnej internetovej stránke predajcu. Cena jedného kondómu je stanovená na päť libier. Záujemcovia majú na výber, v ponuke je totiž šesť rôznych farebných variant. Možnosti zahŕňajú klasickú čiernu lesklú potlač, zebrovú, kockovanú a srdiečkovú, potlač s leopardím alebo geometrickým vzorom.

Pre milovníkov Saint Laurent má spoločnosť na stránkach okrem drahého oblečenia aj ďalšie netradičné kúsky. Patrí medzi ne USB kábel YSL, Rubikova kocka so zvieracou potlačou, no na svoje si prídu aj športoví nadšenci. YSL má v ponuke tenisovú raketu aj loptičku, bicykel, alebo podložku na precvičovanie jogy. Ak ste po niečom z menovaného zatúžili, pripravte sa siahnuť hlbšie do vrecka. Ceny totiž zodpovedajú exkluzivite značky.

Produkty nájdete TU.

Instagram

Najnovšie z kategórie: Lifestyle

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio