BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Justin Bieber: Po roku druhá svadba!
zdroj: TASR

Justin Bieber: Po roku druhá svadba!

Pred rokom slávny popový spevák šokoval zásnubami. Krátko po tom sa v septembri minulého roku i oženil. A dnes je to tu zase! Za ženu si však nebral nikoho iného, ako svoju právoplatnú manželku Hailey Bieber.

Zamilovaní až po uši. Tak pôsobí idylický pár, ktorý si v posledný septembrový deň povedal svoje áno už po druhýkrát. Tentoraz to však bolo aj s obecenstvom, svadba totiž už neprebehla len vo dvojici. Manželia okrem obradu usporiadali aj bujarú párty, na ktorej nechýbala rodina, priatelia a množstvo známych osobností svetového šoubiznisu.

Instagram/justinbieber

Celebritná hostina

Udalosť sa odohrala v rezorte Montage Palmetto Bluff v Južnej Karolíne (USA). Pôvodný obrad, ktorý sa uskutočnil 13. septembra minulého roka, kedy Hailey Baldwin a Justin Bieber uzavreli manželský zväzok sa konal na úrade. Po roku svoj sľub zopakovali aj cirkevným obradom. Ako uvádza portál People.com, pred samotnou ceremóniou sa hostia osviežili welcome drinkom. Z lobby baru sa neskôr účastníci presunuli do Somerset kaplnky na obrad, ale hostina sa už konala v sále Wilson Ballroom.

Manželstvo oslávil pár veľkou ceremóniou, ktorej sa zúčastnilo 154 hostí. Nechýbali celebritní priatelia dvojice, ako napríklad najmladšie sestry z klanu Kardashian-Jennerovcov Kendall s Kylie a matkou Kris, herec Jaden Smith, speváčka Katy Perry, hviezdny manažér Scooter Braun a hromada modeliek.

Uznávanému speváckemu idolovi sa o predstavenie postaral víťaz Grammy, Daniel Ceasar. Ten mal na starosti hudobnú šou večera. Plánovanie oslavy mala pod taktovkou nevesta Hailey, ktorá sa pár dní pred oficiálnou svadbou, pod dohľadom kamarátok na čele s Kendall Jenner, rozlúčila so slobodou.

Bieber sa krátko pred sobášom na sociálnych sieťach pochválil novými hodinkami Audemars Piguet. Tie si kúpil ako svadobný dar. Hodnota hodiniek sa pohybuje okolo 60-tisíc eur.

Instagram/kendalljenner

Instagram/justinbieber

Kamaráti od detstva

Internet zaplavili spoločné fotografie mladej modelky a kontroverzného speváka spred niekoľkých rokov. Manekýna z prominentnej rodiny sa so spevákom pozná už od detstva. Spoznali sa pred desiatimi rokmi, keď Hailey Baldwin ako Bieberova fanúšička navštevovala jeho koncerty. 

Z kamarátov sa stali najlepší priatelia, neskôr v roku 2014 začali príležitostne randiť. Bieber sa však v tom čase opakovane vracal ku svojej ex-frajerke speváčke Selene Gomez. Mladomanželia začali opätovne randiť v roku 2018 a v lete sa zasnúbili.

Instagram/justinbieber

Instagram/justinbieber

Instagram/scooterbraun

Instagram/krisjenner

Instagram/aleredoflores

Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a záznamov zo zdrojov TASR je bez predchádzajúceho písomného súhlasu TASR porušením autorského zákona.

Najnovšie z kategórie: Celebs

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio