BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Tomu sa hovorí podoba! Pozrite si dvojníkov slávnych celebrít
zdroj: TASR

Tomu sa hovorí podoba! Pozrite si dvojníkov slávnych celebrít

Hovorí sa, že každý človek má na svete svojho dvojníka. Výnimkou nie sú ani známe osobnosti.

Selena Gomez

27-ročná speváčka a herečka svoju kariéru odštartovala na detskom kanáli Disney Channel. Odvtedy záujem o ňu stále narastá. Jej krása uchvátila nielen množstvo fanúšikov, ale tiež známych hollywoodskych lámačov ženských sŕdc, ako napríklad Justina Biebera, The Weeknda, alebo Nicka Jonasa.

Črty, podobné Selene si fanúšikovia na sociálnych sieťach všimli hneď u niekoľkých užívateľkách. Najpresvedčivejšou kópiou je Mexičanka Sofia Solares. Tá slávnej americkej hviezde akoby z oka vypadla. Na svojom účte na sociálnych sieťach sa pýši 757-tisícmi sledovateľov. 22-ročná influencerka zameriava obsah svojich príspevkov predovšetkým na lifestyle, módu a a líčenie.

Instgram/selenagomez

Instagam/sofisolars

Mariah Carey

Legendárna umelkyňa je známa pre svoj hlasový potenciál. Výnimočný rozsah jej umožňuje spievať v piatich oktávach, okrem toho využíva aj takzvaný whistle register (vysoký tón). Zápis v Guinessovej knihe rekordov jej patrí za najväčší počet singlov na vedúcej pozícii v hitparáde medzi ženami.

Americká legenda oslávi v marci 50. narodeniny. Zdá sa, že po nekonečných diétach v mladosti je so sebou konečne spokojná. Matka dvoch detí napriek kilám navyše je pre svojich fanúšikov dodnes veľkým vzorom. Potvrdzuje to i Mariah Carey dvojníčka. Takto sa predstavuje na sociálnych sieťach jedna z jej fanúšičiek, ktorá sa na speváčku nápadne podobá.

Instagram/mariahcareyimpersonator

Katy Perry

Speváčka a skladateľka vždy oslní dokonalým lookom. Neraz necháva prítomným na obdiv svoje bujné poprsie, ktoré vystavuje v hlbokých výstrihoch. Jej začiatky sa pritom datujú v kostole, kde so spevom začínala a pokúšala sa preraziť s gospelom. V súčasnosti najobľúbenejšie hity od Katy Perry sú prevažne v žánri popu, vystúpenia i klipy majú  priam rozprávkový charakter. Svoj vzhľad preto teda pomerne často menila, nešlo však o zásadnejšiu zmenu. Look zväčša dotvárala farebnými parochňami.

Typickými boli pre Katy svetlé modré oči, bledá pokožka a havranie vlasy. Porotkyňa American idol sa pred časom rozhodla pre radikálnu premenu a dnes jej z nej blondína. Pôvodný štýl speváčky sa rozhodla zachovať aspoň jej dvojníčka Francesca Brown. Na svoje vlastné vystúpenia tiež rada používa farebné parochne.

Instagram

Instagam/francesca_brown

David Beckham

Muži vraj dozrievajú ako víno a starnutie im na vizáži prospieva. Bývalý futbalista a manžel ex-spice-ky Victorie Beckham býva často označovaný za jedného z najsexi mužov planéty. Kópiu tohto nóbl Angličana by domov prijala nejedna žena.

Ani úspešný 44-ročný športovec však nie je úplným unikátom. Ženami milovaný a mužmi obdivovaný David našiel svojho dvojníka v golfistovi Markovi Woodwardovi z Británie. Ten pripodobňovanie k slávnemu futbalistovi berie ako obrovský kompliment.

Instagram/davidbackham

Instagram/davidbeckhamlookalike

Meghan Markle

Rozprávkový príbeh americkej herečky, ktorá sa zosobášila s princom Harrym pozná celý svet. Ako nová členka kráľovskej rodiny patrí k najsledovanejším osobám. Obľubu si vojvodkyňa zo Sussexu získala ľudským prístupom, názormi ale i príjemným zjavom. Meghan priniesla do paláca kus exotiky, je totiž prvá mulatka v kráľovskej rodine.

Christine Primrose Mathis je letuškou a jej podoba s vojvodkyňou je nepopierateľná. Ľudia ich začali pripodobňovať ešte v čase, keď bývalá herečka účinkovala v seriáli Suits. Dvojníčka Christine sa nedávno stala mamou. Na svet priviedla dcérku Alanu. Vo voľnej chvíli natáča vlogy na Youtube, ktoré sa najčastejšie týkajú detailov zo života v lietadle.

instagram.com/explore/tags/meganmarkle/

Instagram/meghanmarklelookalike.us

ky práva vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a záznamov zo zdrojov TASR je bez predchádzajúceho písomného súhlasu TASR porušením autorského zákona.

Najnovšie z kategórie: Celebs

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio