Beauty.sk Beauty.sk

Zase máme veselo
zdroj: beauty.sk

Zase máme veselo

Ozvali sa posledné zuby!

Ak ma niekto číta pravidelnejšie, tak vie, že chudák Mišo si odtrpí každý zub. Teraz bol pár mesiacov pokoj od zubov, chýbajú mu už len posledné horné stoličky. A už tri dni mi hovoril, že ho bolia zúbky. Myslela som si, že to hovorí preto, lebo bola u mňa kamoška s mini bábom, ktorému sa prerezávajú prvé zúbky a natierali sme mu ich gélikom na zuby. A Mišo opakuje všetko, čo vidí. Akurát, že včera sa po obednom spánku zobudil s teplotou 38,5 a obrovským plačom. Nehovoril, iba nepríčetne ležal. Hneď mi bolo jasné, že tie dva posledné zuby sa derú von.
A horúčky striedali zimnice... A v noci som ho každú pol hodinu kontrolovala, či mu teplota nestúpa, či ho netrasie, či dýcha (ja som psycho, ja sa o neho príšerne bojím, keď nie je úplne fit. Akurát už menej dramatizujem a viem, že to prejde. Predsa len, toto sme si odkrútili pri každom zube).

Buba

Takže tento týždeň je taký celý divoký. Keď má horúčku, leží, keď mu je dobre, sadá na nový bicykel a bicykluje po dome. Je celkom zábavné, že sa naučil bicyklovať (s pomocnými kolieskami, samozrejme) v medzičasoch, kedy práve neumiera od bolesti zubov a horúčky. Niektorí mi vravia, že na bicykel je to ešte skoro, že až o rok som mu ho mala dať. Ale pánko má na ulici o rok starších kamarátov a keď videl, že poniektorí z nich to už vedia, vypýtal si bicykel, mama s ockom ho kúpili, pánko si sadol a za dva dni šľapal.
Tak asi nie je skoro. Ja sa tak teším, že pôjdeme pekne spolu na bicykloch - každý na svojom, až ma trasie. Musím počkať, kým mu prejde tento hnusný zubový stav, a potom sa pôjdeme voziť s vetrom vo vlasoch. Teda iba v mojich, Miša sme ostrihali.

Buba

Odporúčame

Najnovšie z kategórie: Buba blog

Pozri viac

Fun rádio