BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Užite si babskú jazdu: Do kín prichádza dráma podľa skutočných udalostí, ktoré zaujme nejednu ženu
zdroj: TASR/AP

Užite si babskú jazdu: Do kín prichádza dráma podľa skutočných udalostí, ktoré zaujme nejednu ženu

Čo robiť počas sychravých jesenných dní? Vyberte sa do kina. Napríklad na horúcu kino novinku v hlavnej úlohe so sexi Jennifer Lopez.

Jeseň je vždy plná kino noviniek. Niektoré stoja viac za pozornosť, niektoré menej. No snímku Zlatokopky, by ste rozhodne nemali prehliadnuť. 
Film je inšpirovaný článkom, ktorý vyšiel v New York Magazine pod názvom „ZLATOKOPKY ZABODOVALI“. Okamžite zaujal pozornosť čitateľov nesmierne šťavnatým príbehom o partičke šikovných striptérok, ktoré sa rozhodli rozbehnúť výnosný obchod s bohatými klientami z Wall Street. Celé to vymyslí a naplánuje exotická tanečnica Ramona (Jennifer Lopez) a čerstvá posila klubu Destiny (Constance Wu), ktorá sa práve zdokonaľuje v umení tancovať pri tyči. Okrem toho sa od svojich skúsenejších kolegýň učí, ako sa popri tanci dostať hlboko do vreciek bohatých zákazníkov.

zdroj: Youtube.com/forumfilm

Zlatokopky (3 obrázky v galérii)

“Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a záznamov zo zdrojov TASR je bez predchádzajúceho písomného súhlasu TASR porušením autorského zákona.”

Najnovšie z kategórie: Celebs

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio