BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Hviezdy na módnej prehliadke Fashion Live! Takto vyzerali najlepšie celebritné outfity
zdroj: Ján Zemiar

Hviezdy na módnej prehliadke Fashion Live! Takto vyzerali najlepšie celebritné outfity

Bratislava žila módou. Počas víkendu prebehla známa akcia Fashion Live!, ktorá bola plná dizajnérskych mien a šoubiznisových osobností. Ako zvládli celebrity vlastný styling? Pozrite si tie najzaujímavejšie outfity prvého dňa.

Nabitý program trojdňovej akcie sa počas úvodného dňa niesol v duchu elegancie, nadčasovej čiernej, ale aj extravagantných kúskov. Piatkovú šou otvorila prehliadka študentov VŠVU , ktorá mala na Fashion Live svoj debut. Niesla meno Project Zero Impact - ide o projekt presadzujúci udržateľnú módu. 

Silná téma sprevádzala aj šou Anity Virág so značkou AWA. Jej kolekcia Nabudúce sa venuje téme domáceho násilia páchaného na ženách. Návštevníci mali tiež možnosť vidieť modely od známych slovenských návrhárov, ako napríklad značku HAAZ od Patrika Haaza, alebo kolekciu Michaely Ľuptákovej. Tá zas stavila na manekýnky konfekčnou veľkosťou plus size, a teda plnoštíhlymi modelkami. Predstavili sa aj špičkoví dizajnéri z Česka - Tereza Vu s luxusnou spodnou bielizňou a Lukáš Macháček, ktorému v kolekcii dominovala nesmrteľná čierna farba.

Na akcii nechýbala ani slovenská smotánka a bolo sa na čo pozerať! Vyzývavá Alex Wortex, štýlová Emma Drobná či sexi Mária Zelinová a odhalený Paviel Rochnyak. Toto je 5 najzaujímavejších outfitov.

Babsy Jagušák

Babsy zrejme poznáte skôr pod jej dievčenským menom Heribanová. Milovníčka módy je známa svojským vkusom, ktorým vždy zaujme. Na prehliadke predviedla kráľovsky modrý komplet v chlapčenskom štýle, doplnený rôznymi originálnymi detailmi.

Soňa Skoncová

Moderátorka šoubizovej relácie nesklamala ani tentoraz. Slušivé čierne šaty v čiernej koži skombinovala s konzervatívnejším kúskom, s bielou blúzkou. 

Paviel Rochnyak

Známy kaderník z ukrajinskými koreňmi si obliekol čierny oblek. Styling sa rozhodol ozvláštniť odvážnym gestom - pod sako si totiž nevzal vrchnú časť odevu a tak odhalil hrudník a brucho. 

Mária Zelinová

Prekvapila zmenou vizáže! Maja je roky verná blond farbe, jej vlasy ale prešli premenou na nežné ružové sfarbenie. Nové vlasy predstavila po prvý raz na prehliadke. Oblečená prišla v rifľovej mini sukni a vysokými pančuchovými čižmami. Táto kombinácia podtrhla jej prednosti - dlhé štíhle nohy.

Emma Drobná

Avantgardný štýl mladej speváčke veľmi pristal. Celý čierny outfit pozostával v spojení koženkového trench coatu a nohavíc. Umelkyňa k oblečeniu vhodne nakombinovala i vizáž a styling vlasov. 

Fashion Live! 4.10.2019 (16 obrázkov v galérii)

Najnovšie z kategórie: Móda

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio