BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Dala výpoveď, aby si plnila sny. Dnes zarába ako morská panna!
zdroj: TASR

Dala výpoveď, aby si plnila sny. Dnes zarába ako morská panna!

Išla si za svojimi snami a vyplatilo sa! Bývalá riaditeľka pohrebného ústavu urobila vo svojom živote drastickú zmenu. Teraz je šťastnejšia.

Jasmine Seales sa pre zvrat vo svojej kariére rozhodla, pretože jej zamestnanie v pohrebníctve ju skľučovalo. Častokrát na pohreboch sama plakala. Obchodovať s trúchliacimi rodinami bolo totiž veľmi ťažké, a preto sa 28-ročná Angličanka rozhodla tento job opustiť. 

Instagram/jasmine_seales

Vtedy sa brunetka z mesta Basingstoke rozhodla stať profesionálnou morskou pannou. Prácou bola od začiatku očarená. Trénuje dva razy do týždňa, aby dokázala zostať pod vodou čo najdlhšie. Dych zadržiava až na dve minúty a 35 sekúnd! Na vystúpeniach používa kostým pozostávajúci z podprsenky a silikónového rybieho chvosta. 

Šou predvádza pri rôznych príležitostiach - na festivaloch, párty ale aj narodeninových oslavách a zárobky pritom vôbec nie sú zle! Taxa profesionálnej morskej víly je 100 libier na hodinu, čo je v prepočte okolo 111 eur. K netradičnej práci sa inšpirovala na britskom festivale, kde vystupovala iná profesionálna morská panna. 

Toto povolanie však nie je len o pózovaní a foteniach. Jasmine na tréningoch nacvičuje ako ovládať svoj dych i srdcový rytmus. Ako sama hovorí, spočiatku je to neprirodzené, ale trénovaním si zvykla.

Instagram/jasmine_seales

Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a záznamov zo zdrojov TASR je bez predchádzajúceho písomného súhlasu TASR porušením autorského zákona.

Najnovšie z kategórie: Lifestyle

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio