Beauty.sk Beauty.sk

Nechceš byť na Valentína sama? Mala by si hľadať už teraz, píše o tom nová štúdia
zdroj: TASR

Nechceš byť na Valentína sama? Mala by si hľadať už teraz, píše o tom nová štúdia

Riešiť valentínske rande ešte pred dušičkami sa môže niekomu zdať priskoro. Nová štúdia dokazuje opak! Pre nezadaných, ktorí nechcú sviatok zamilovaných prežiť sami, je ten správny čas.

Ak to na prvý raz nevyjde, nenechajte sa odradiť! Výskum britskej banky menom Barclays ukazuje, že dlhodobého partnera nájdeme až po niekoľkých neúspešných pokusoch. Podľa štatistiky totiž pred tým absolvujeme v priemere až 18 schôdzok. Ak teda absolvujete jedno rande týždenne, začať by ste mali už teraz, aby ste do Valentína stihli nájsť toho správneho.

Túto teóriu potvrdzuje prieskum mobilnej aplikácie na zoznamovanie - Hinge. Podľa neho pravdepodobnosť, že budú muži hľadať nový vzťah narastá o 15 percent práve v zimných mesiacoch, oproti iným ročným obdobiamZnámosť hľadá v tejto sezóne tiež o päť percent viac žien.

Samozrejme, v zálohe sa oplatí mať aj plán B, a to ak by sa vám vhodného partnera do Valentína spoznať nepodarilo. Stráviť tento sviatok singel nie je žiadna tragédia a naplánovať si príjemný večer môžete aj tak.

Valentín
zdroj: samphoto.cz
zdroj: metro.co.uk

Odporúčame

Najnovšie z kategórie: Vzťahy

Pozri viac

Fun rádio