BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Žena vo svojej detskej izbe našla malinovku z roku 1993 a vypila ju! Pozrite, čo povedala
zdroj: SAMphoto.cz

Žena vo svojej detskej izbe našla malinovku z roku 1993 a vypila ju! Pozrite, čo povedala

Vypila 26 rokov starý energetický nápoj! 43-ročná Paula Peacock si ho za skriňu schovala ešte ako tínedžerka.

Tá musí mať žalúdok z ocele! Po tom, čo zdravotná sestrička fľašku starú bezmála tri dekády našla, neodolala a sladký nápoj ochutnala. Išlo o energetický drink od japonského výrobcu menom Lucozade. Ten si doma vo svojej detskej izbe skryla, keď jej lekári diagnostikovali cukrovku. Doktori jej vtedy odporučili, aby mala fľašku stále po ruke v prípade, že by dostala glukózový záchvat a klesol jej v krvi cukor.

Keď sa Britka zo svojho domova v grófstve Armagh odsťahovala do Škótska, na svoju skrýšu zabudla. Po rokoch ju znovu objavila: "Keď som ho našla, povedala som si 'ó môj bože!'," uviedla pre portál Independent, "Už ich ani nevyrábajú v sklenených fľašiach."

Otestovať tento archívny kúsok sa odhodlal aj jej otec Jim Martin. Experiment sa podarilo absolvovať bez žalúdočných, či iných zdravotných problémov: "Chutilo to dobre, ako pôvodný recept,  ale bez bubliniek," zhodnotila nálezkyňa Paula. Starožitnú sklenenú fľašku, ktorá sa v Lucozade od roku 1998 nevyrába, si na pamiatku vzala do nového bývania, kde jej má pripomínať detstvo.

zdroj: independent.co.uk

Najnovšie z kategórie: Bizár

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio