BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Zvýšte popularitu svojho profilu! Takto vyzerajú najlajkovanejšie fotky Instagramu!
zdroj: TASR

Zvýšte popularitu svojho profilu! Takto vyzerajú najlajkovanejšie fotky Instagramu!

Instagram ich miluje! Tieto profily si získali pozornosť miliónov fanúšikov. Ako zaujali? Pozrite si fotografie, ktoré na sociálnych sieťach zaujali najviac užívateľov.

10. Vyznanie Kylie pre Travisa

Prvú desiatku otvára fotka od Kylie Jenner. Séria fotografií zachytáva oslavu jej vtedajšieho partnera Trevisa Scotta. Pár, ktorý sa v septembri rozišiel vychováva spoločne dcéru Stormi. Príspevok z apríla tohto roku rezonoval u ľudí vďaka laskyplnému blahoželaniu.

9. Justin a Hailey

Príspevok venovaný jeho už manželke Hailey je jediným Justinovým postom v TOP 20. K fotke pridal siahodlhý popis, vyznanie pre jeho lásku. 

8. Kylie ako Avanger

Podľa najnovších informácií, dvojicu spolu už zrejme neuvidíme. Z profilu 22-ročnej podnikateľky s kozmetikou fotografie s priateľom a otcom jej dieťaťa - Travisom Scottom, začínajú pomaly miznúť.

6. aj 7. patrí Selene Gomez

Roky neohrozene kraľovala Instagramu. Selena Gomez sa stále udržiava na vrchole. Nech už je dôvod akýkoľvek, ľudia sa jej nevedia nabažiť.

5.The Rock

Herec z Ameriky Dwayne "The Rock" Johnson patrí medzi najsledovanejšie celebrity vo svete sociálnych médií. Niet preto divu, že sa zaradil aj do rebríčka s najlajkovanejšími fotografiami. U divákov  je jeho najobľúbenejšou fotkou záber zo svadby. Zákonitou manželkou sa mu stala jeho dlhoročná partnerka, ktorou už má aj deti.

4. Stromy

Účet vznikol za účelom vysádzania mladých stromčekov. Obzvlášť v posledných mesiacoch, keď bol svet svedkom vypálenia ohromnej oblasti pralesov je táto téma nesmierne aktuálnou.

3. XXXTentacion

Tento americký rapper je v našich končinách menej známy. Do rebríčku sa zaradil svojim posledným a aj jediným postom pred smrťou, uverejnený v júli 2018. Album, ktorý daný záber promoval, bol zverejnená až postmortem.

2. Kylie a Stormi

Známa americká boháčka má v TOP 20 hneď sedem príspevkov. Svoju najúspešnejšiu fotografiu zverejnila krátko po narodení svojej dcéry. Verejnosť bola v očakávaní, a post patrične odmenila.

1. Vajce

Účet world_record_egg má na konte najlajkovanejšiu fotografiu na Instagrame súčasnosti. Profil bol založený s cieľom vytvoriť post s rekordným počtom like-ov, a pokoriť tak príspevok číslo jeden, ktorý patril americkej hviezde Kylie Jenner. Niečomu takému ľudia nevedeli odolať a tento cieľ sa tak podarilo splniť.

Vajíčko sa od Kylie dokonca dočkalo reakcie prostredníctvom videa na Instagrame. Kto bol za týmto nápadom sa dlho nevedelo. Začali preto vznikať rôzne špekulácie. Postupom času world_record_egg pridával zábery čoraz viac pukajúceho vajca. K veľkému odhaleniu došlo počas Super Bowl, kedy sa svet dozvedel, že televízna sieť Hulu sa spolu s vajíčkom snažili zvýšiť povedomie o duševnom zdraví.

Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a záznamov zo zdrojov TASR je bez predchádzajúceho písomného súhlasu TASR porušením autorského zákona.

Najnovšie z kategórie: Instatrends

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio