BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Pozor na bomby do kúpeľa. Toto vám môžu spôsobiť!
zdroj: SAMphoto.cz

Pozor na bomby do kúpeľa. Toto vám môžu spôsobiť!

Nie všetky produkty sú vhodné pre každého a možný vedľajší efekt sa dá očakávať azda z každého produktu. Presvedčila sa o tom aj 19-ročná Gabbie z Veľkej Británie. Nepríjemne ju prekvapili účinky bomby do kúpeľa.

Mladá žena zostala šokovaná. Rozhodnutie dať si relaxačný kúpeľ zrejme už tisíckrát oľutovala. Do vody totiž použila kúpeľnú bombu Luxury Lush Pud. Ide o produkt zo zmesí mydla, vôní, esenciálnych olejov a solí. Doplnok do kúpeľa jej totiž zničil korunu krásy - jej vlasy.

Uvedomila si to až pri následnom sušení svojej blonďavej hrivy. Vlasy už neboli popolavej blond farby, boli jasne ružové! Bomba tak zničila prácu kaderníka, za ktorú 19-ročná Britka zaplatila nemalú sumu. Sladkú ružovú farbu sa mladá žena pokúsila dôkladne zmyť podľa príbalového letáku. Použila tiež šampón na odfarbenie. Neúspešne. Zbaviť sa jej nového sfarbenia nepodarilo, a tak ju nové premelírovanie vlasov bude stáť ďalších takmer 70 eur.

Nespokojná podnikateľka, ktorá vlastní internetovú maloobchodnú spoločnosť poslala výrobcovi sťažnosť. Ten ju na zákazníckej linke odbil so slovami, že nemala do vane vstúpiť, pokým sa bomba stále rozpúšťala.

Najnovšie z kategórie: Krása

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio