BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Svadba snov: Pár sa vzal v Disneylande. Z ich rozpočtu sa vám zatočí hlava!
zdroj: Samphoto

Svadba snov: Pár sa vzal v Disneylande. Z ich rozpočtu sa vám zatočí hlava!

Vydávať sa ako princezná. Po tomto v predstavách túži azda každé dievčatko! Anisha Seth si tento detský sen splnila. Svadbu usporiadala v parížskom Disneylande.

Pre mnohých fanúšikov Walta Disneyho a jeho rozprávok je možnosť vystrojiť si svadbu v Disney Parku iba nedosiahnuteľnou víziou. Dvojici Varun Bhanot a Anisha Seth sa táto predstava splnila. Len pre poriadok - párov, ktoré sa rozhodli uzavrieť zväzok manželský za bránami parku je pomerne veľké množstvo. Tak ako títo mladomanželia to však nespravil nik!

Bollywoodska svadba bola na programe po prvý raz v histórii. Hostina trvala dva dni, pár pozval až 350 hostí. Tých zabával sprievodný program v podobe obľúbených Disney postavičiek. Novomanželia dokonca s postavičkami Mickey a Minnie Mouse zdieľali prvý tanec.

Ako uvádza internetový portál Independent.com, ženích Seth označil večer ako za mužské podanie "žiť šťastne až do smrti: "Hostia sa skvele bavili. Je to jedna z vecí, ktoré si zapamätáš, že si urobil."

Mladomanželom, ktorým pracujú pri organizovaní podujatí a tiež spoločne organizujú charitu trvalo naplánovať vlastnú svadbu rok. „Boli sme fanúšikmi Disney už roky a spoločne sme zorganizovali veľké podujatia. Mysleli sme si, že si dáme hlavy dokopy a urobíme niečo trochu iné, “ uviedla Bhanot.

Kto po takejto svadbe túži by si však mal pripraviť veľké množstvo peňazí. Podľa odhadov sa cena za takýto event pohybuje v desiatkach tisícov eur. Ceny svadobných balíčkov sú zverejnené aj na internete. V parížskom zábavnom parku sa táto suma pohybuje od 32-tisíc eur. V cene je zahrnutá večera, fotograf, autor svadobného videa, bar, DJ a zábavu od postáv Disney.

Najnovšie z kategórie: Svadba snov

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio