BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Žena požiadala o radu vo vzťahu známeho speváka: Ten to prijal veľmi nečakane
zdroj: SAMphoto.cz

Žena požiadala o radu vo vzťahu známeho speváka: Ten to prijal veľmi nečakane

Miláčik žien, lámač sŕdc a hollywoodska hviezda v jednom, využil svoje skúsenosti vo vzťahoch, aby ich odovzdal ďalej.

Fanúšička zostala nadšená! Nielen, že sa jej dostalo odpovede na otázky. Rady dostala od samotného Harryho Stylesa, člena z populárnej chlapčenskej skupiny One Direction! I v tomto prípade platilo staré zlaté pravidlo: "kto sa hanbí, má prázdne gamby." To však nebol tento prípad. Mladá obdivovateľka napísala spevákovi správu, priamo do inboxu jeho Twitteru, so svojou otázkou: Čo by mala podľa neho spraviť s chlapcom, do ktorého je zamilovaná už sedem rokov? Na to, aby išla s farbou von bola vždy príliš zdesená.

Správu odoslala po 10-tej hodine večer, o niekoľko hodín už mala i odpoveď. Tisha sa rozhodla svojho obľúbenca verejne pochváliť na sociálnych sieťach. Status mal obrovský úspech. Aj fanúšikovia boli totiž zvedaví a chceli vedieť podrobnosti z rozhovoru speváka a mladej fanúšičky. Nič ďalšie sa ale nedozvedeli. Tisha si rady od hviezdy nechala pre seba a fotografiu so snímkou obrazovky prekryla takým spôsobom, aby jeho odpoveď bola nečitateľná.

zdroj: twitter.com/babyhoneystylo
zdroj: twitter.com/babyhoneystylo

Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a záznamov zo zdrojov TASR je bez predchádzajúceho písomného súhlasu TASR porušením autorského zákona.

Najnovšie z kategórie: Vzťahy

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio