BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Najvhodnejšie beauty produkty pre vašu pleť: Pri výbere myslite hlavne na toto
zdroj: Samphoto

Najvhodnejšie beauty produkty pre vašu pleť: Pri výbere myslite hlavne na toto

Vybrať si správnu kozmetiku je dnes naozaj náročné.

Kozmetika je niečo, čo bude ženy zaujímať celý život. Predovšetkým jej účinnosť a schopnosť bojovať s vráskami, nedokonalosťami a ostatnými neestetickými problémami. Preto by ste mali poriadne sledovať nie len druh, aký si vyberáte, ale predovšetkým jej zloženie.

Investícia do kozmetiky je niečo, čo sa vždy vyplatí. Samozrejme však, nikde nie je napísane, že tie najdrahšie krémy, séra či masky sú zároveň aj najúčinnejšie. Na čo všetko by ste teda mali myslieť pri jej nákupe?

Farmaceutická kozmetika

V prvom rade sa vždy zamerajte na to, čo chcete odstrániť a vyriešiť. Definujte svoju pleť, resp. problém. Len tak si budete môcť vybrať ideálnu starostlivosť. Kozmetika, ktorá je najúčinnejšia je tá, o ktorej môžete povedať, že je farmaceutická. Len taká má v sebe zloženie, ktoré je cielené vyslovene na váš problém. Ide v podstate o akúsi personifikáciu, vďaka ktorej sa z pozitívnych výsledkov môžete tešiť rýchlejšie ako pri bežnej drogériovej kozmetike.

Náš tip: Čistiaci pleťový stick, ktorý účinne odstraňuje make-upu. Nanášajte na vlhkú pleť kruhovým pohybom, masírujte končekmi prstov, aby sa vytvorila ľahká emulzia a dôkladne opláchnite vlažnou vodou. Produkt je bez silikónov a alkoholu. Línia Purifurying KORFF Milano je vhodná na zmiešanú a mastnú pleť. Normalizuje vylučovanie kožného mazu, znižuje výskyt pórov a absorbuje nadbytočný maz.

KORFF MILANO


Pozornosť si zaslúži aj celé telo

Samozrejme, rozmaznávať by ste nemali len svoju pleť. Komplexná starostlivosť celého tela by mala byť každodennou rutinou. I keď máte pocit, že nemusíte riešiť žiadny výrazný problém na vašom tele v tomto momente, tak práve touto starostlivosťou tomu predídete aj o pár rokov. A pokožka sa vám naozaj poďakuje.

Náš tip: KORFF Milano kolagén REGIMEN - univerzálne ošetrenie v ampulkách pre zdravú a elastickú pleť s účinkom proti starnutiu.

KORFF MILANO
Korff Slovakia

Precitlivenosť

Problém, s ktorým bojuje veľa ľudí. Či už máte mastnú, suchú alebo zmiešanú pleť, hypoalergénne produkty by mohli v tomto prípade uľaviť aj vám. Preto tiež sledujte, čo všetko obsahuje produkt, ktorý vložíte do nákupného košíka. Ak bude určený okrem iného aj na tento problém, taktiež sa budete môcť tešiť z rýchlejších účinkov vami vybraného produktu.

Náš tip: KORFF Milano regeneračný odličovač. Rehydratačné čistiace tonikum na normálnu/suchú pleť, ktoré nedráždi vašu pokožku a zbaví vás veľmi rýchlo make-up.

KORFF MILANO

Myslite aj na prírodu. Talianska beauty značka KORFF Milano prichádza aj s veganskou radou, vďaka ktorej bude vaša pleť krásna a rovnako tak budete mať pocit, že ste niečo dobré urobili. A to sa vždy ráta. 

Najnovšie z kategórie: Krása

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio