BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Ako v rozprávke: Barbie dom na prenájom!
zdroj: TASR

Ako v rozprávke: Barbie dom na prenájom!

Domček pre bábiky v životnej veľkosti. Presne taká vila sa nachádza v USA v honosnom plážovom meste Californie menom Malibu.

Snívajú o tom milióny dievčat po celom svete, a teraz sa to pre pár šťastlivcov môže stať skutočnosťou. Štyria fanúšikovia obľúbenej bábiky od Matella sa ocitnú vo svojej vlastnej Barbie realite. 

Prenájom Barbie nehnuteľnosti s názvom Dreamhouse je po prvý raz možné rezervať pomocou známej spoločnosti pre vyhľadávnie ubytovania Airbnb. Dom sa nachádza priamo pri pláži s krásnym výhľadom a vlastným bazénom. Luxusnej vile okrem toho nechýbajú ani športoviská, kino a šmykľavka.

Ako nájomkyňa nehnuteľnosti je na stránke sprostredkovacej spoločnosti uvedená samotná bábika Barbie: "Ako majiteľka domu a podnikateľka som nadšená z toho, že po prvýkrát budem ponukať svoj Dreamhouse na Airbnb! Cestovala som po celom svete, ale dom Dreamhouse bol vždy mojím obľúbeným miestom, ktoré nazývam domovom," uvádza sa v popise.

Prenájom je však možný iba na pár dní. Ide totiž o dočasný projekt známeho výrobcu hračiek pri príležitosti 60.-teho výročia vzniku tejto populárnej hračky. Projekt má hostí inšpirovať k tomu, aby si uvedomili, že dokážu čokoľvek, rovnako ako bábika, ktorú vyrobili vo viac ako 200 rôznych profesných variáciách. 

Ubytovanie je určené pre štyroch hostí. Žiaden veľký žúr to ale nebude. V dome sú zakázané párty, fajčenie a dokonca i štvornohí miláčikovia. 

Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a záznamov zo zdrojov TASR je bez predchádzajúceho písomného súhlasu TASR porušením autorského zákona.

Najnovšie z kategórie: Lifestyle

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio