BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Zo slávneho tenistu je ženáč. Toto sú prvé svadobné zábery!
zdroj: TASR

Zo slávneho tenistu je ženáč. Toto sú prvé svadobné zábery!

A je pod chomútom! Španielska tenisová hviezda Rafael Nadal sa počas víkendu oženil.

Tenisová superstar svoje áno povedala dlhoročnej priateľke Marii Francisce Perellovej. Pár sa vzal po 14-tich rokoch randenia. Ich svadba sa konala na zámku Punta Avancada de Pollenca na španielskom ostrove Mallorca za prítomnosti asi 500 pozvaných hostí. Svadobčania pritom dostali presné pokyny, ako sa majú na hostine správať. Dokonca vraj pred vstupom odovzdávali telefóny. Vďaka tomu neunikli žiadne neželané zábery.

Dvojica však už sama ponúkla fanúšikom prvý pohľad na ich spoločný veľký deň. Prostredníctvom sociálnych sietí zverejnil pár prvé oficiálne fotografie. Nevesta okamžite zaujala nádhernými šatami od španielkej návrhárky Rosy Clary. Na udalosť si obliekla dlhé áčkové šaty jednoduchého strihu s dlhým rukávom. Sukňu  z hladkého materiálu dopĺňala komplikovaná čipka vrchnej časti odevu.

Neskôr, na večernú recepciu si nevesta mala prezliecť priliehavé šaty celozdobené čipkou s dramatickým výstrihom na chrbte, ktoré rovnako dizajnovala Rosa Clara. Mladomanželia poskytli dve fotky, na ktorých pózujú v spoločnom objatí. 

Nadal bol vždy skúpi na slovo, čo sa jeho vzťahu týkalo. Svoju, teraz už manželku, dlho zatajoval a k svojej známosti sa až donedávna odmietal vyjadrovať. 

Keďže išlo o prominentný sobáš medzi svadobčanmi nechýbali ani celebritní hostia. Vari najexkluzívnejším návštevníkom bývalý španielsky kráľ Juan Carlos I, či populárny spevák Enrique Iglesias. Z tenistov sa zúčastnili David Ferrer, Feliciano Lopez a Carlos Moyà. Jeho priatelia Roger Federer a Novak Djokovič sa pre pracovné povinnosti zúčastniť nemohli.

Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a záznamov zo zdrojov TASR je bez predchádzajúceho písomného súhlasu TASR porušením autorského zákona.

Najnovšie z kategórie: Svadba snov

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio