BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Kontroverzná speváčka opäť provokuje: Varoval ju už Instagram!
zdroj: TASR

Kontroverzná speváčka opäť provokuje: Varoval ju už Instagram!

Nezaprie sa! Známa provokatérka po krachu manželstva opäť vystrkuje rožky.

Kto iný?! Miley Cyrus znovu raz preveruje trpezlivosť správcov sociálnych sietí. Tentoraz sa rozhodla vyzvať Instagram ku zmene pravidiel v oblasti nahoty. "Toto (zverejnená fotka, pozn.red.) bude čoskoro odstránené! Bola som varovaná instagramovými bohmi," napadla Cyrus politiku sociálnej siete. 

Zverejnená fotografia zachytáva svojku necudnej speváčky v odraze zrkadla. Na tom by nebolo nič zvláštne pokiaľ by jej spod trička nepresvitali celé prsia aj s bradavkami. U Miley sú všetci na podobné obscénne správanie zvyknutí, avšak v dobe trvania svojho manželstva sa obdobným excesom viac-menej vyhýbala.

Odhalené bradavky sú pritom na Instragrame tabu. Autorka piesne Wreking Ball si bola pravidlami tejto komunity dobre vedomá. Ako v popise udala, bola platformou varovaná, že príspevok môže byť stiahnutý, pre rozpor v pravidlách o ženských prsných dvorcov. Príspevok pridala deň po tom, ako Amber Heard, herečka a exmanželka Jonnyho Deppa, zverejnila post s Jasonom Momoa-om. V ňom poukázala na rozdielne štandardy, ktoré sa kladú na zobrazovanie nahoty žien a mužov.

Cyrus rozbehla už v roku 2012 kampaň s názvom Free the Nipple, v preklade Osloboďte bradavky, ktorá mala zdôrazniť práve odlišnosť v prezentovaní nahoty medzi pohlaviami. Budúca exmanželka Liama Hemswortha sa snaží dať do povedomia verejnosti, že zatiaľ čo u mužov je isté správanie akceptovateľné, v podaní žien je považované za vulgárne. Kampani #freethenipples vyjadrilo podporu množstvo svetových celebrít, čim sa snažia presadiť rovnaké práva pre ženy i mužov.

Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a záznamov zo zdrojov TASR je bez predchádzajúceho písomného súhlasu TASR porušením autorského zákona.

Najnovšie z kategórie: Celebs

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio