BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Sú spolu už 22 rokov! Victoria Beckham prezradila tajomstvo šťastného manželstva
zdroj: TASR

Sú spolu už 22 rokov! Victoria Beckham prezradila tajomstvo šťastného manželstva

O kríze v ich vzťahu špekulujú neprajníci už roky. Nikdy sa však tieto chýry nepotvrdili a i napriek fámam patria Beckhamovci k najstabilnejším párom šoubiznisu.

20 rokov! Presne toľko už trvá manželstvo bývalej členky popovej dievčenskej skupiny Spice girls a úspešného futbalistu - Victorie a Davida Beckhamovcov. Za tú dobu stihli potrápiť množstvo médií po celom svete, ktoré pravidelne predpovedali koniec ich vzťahu (no vždy neúspešne) a splodiť štyri deti: Brooklyna, Romea, Cruza a Harper.

Nedávno sa Victoria v americkej talkshow rozrozprávala o tom, ako udržala celé tie roky svoje manželstvo šťastné. "Našou spoločnou prioritou sú deti. Všetko, čo robíme, sa točí okolo nich."

45-ročná britská návrhárka dodala, že ona a jej manžel sa podporujú a cítia sa veľmi šťastní, že sa našli.  S kapitánom anglického futbalového tímu tvoria pár už 22 rokov. Podľa nej to bola láska na prvý pohľad. Na otázku ako udržuje rodinu súdržnú odpovedala: "Kľúčová je komunikácia."

Victoria tiež dodala, že obaja tvrdo pracujú a to, čo robia ich napĺňa. Nezabudla tiež oceniť podporu svojich rodičov i svokrovcov, ktorí sú podľa nej veľmi nápomocní.

Najnovšie z kategórie: Vzťahy

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio