BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Po pôrode stratila pamäť. Jej manžel pre ňu spravil takéto romantické gesto!
zdroj: Samphoto.cz

Po pôrode stratila pamäť. Jej manžel pre ňu spravil takéto romantické gesto!

Camre a Steve Curtovci sa pred siedmimi rokmi pripravovali na príchod vytúženého bábätka. Mladá mamička porodila zdravého synčeka, no ich šťastie netrvalo dlho. Počas pôrodu utrpela Camre mozgovú príhodu spojenú so záchvatmi, ktoré spôsobili stratu pamäte.

Nepamätá si nič! Novopečená mamička pri pôrode utrpela stratu krátkodobej i dlhodobej pamäte. Kvôli záchvatom bola uvedená do kómy. Keď sa z nej prebrala nepamätala si kto je, kde je, dokonca ani to, že porodila. Nespoznala ani svojho manžela, či vlastných rodičov.

Camre sa musela opätovne učiť základné úkony, akými sú umývanie zubov, alebo obliekanie. Počas tohto obdobia prešla láska medzi mladými rodičmi ťažkou skúškou. Zatiaľ, čo Camre zotrvávala v dome svojich rodičov, starostlivosť o dieťa bola na Stevovi, ktorý býval v ich spoločnom domove.

Jedného dňa, keď sedeli manželia spoločne u rodičov, Camre povedala niečo, čo Steva neskôr inšpirovalo v jeho tvorbe. "Neviem, kto si, ale viem, že ťa milujem," spomína Steve. S pomocou terapeutky sa v Camre prebudila jej stratená osobnosť. Stala sa z nej žena, akou bola pred tým.

Veta, ktorú Camre svojmu manželovi povedala sa stala preňho hnacím motorom. Steve sa preto rozhodol svojej milovanej pomôcť. Napísal memoár Neviem, kto si, ale viem, že ťa milujem - knihu, ktorá obsahuje všetko, čím si spoločne za desať rokov prešli a čo jej v pamäti chýbalo. Zachytáva v nej ich spoločný príbeh o tom, ako sa stretli a zamilovali, prvé rande i svadbu, a napokon narodenie syna. Knihu spomienok daroval svojej žene pri štvrtom výročí svadby. 

Najnovšie z kategórie: Lifestyle

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio