BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Kamarátka ju požiadala o sex so svojím manželom. Čo jej poradila sexuologička by ste nečakali!
zdroj: SAMphoto.cz

Kamarátka ju požiadala o sex so svojím manželom. Čo jej poradila sexuologička by ste nečakali!

Slobodná mamička zostala po prosbe svojej najlepšej priateľky v šoku. Tá ju požiadala o to, aby mala sex s jej manželom.

Pozná kamarátstvo hranice? Táto otázka zrejme musela vŕtať v hlave i mladej mamičke Sally, ktorá sa po bizarnej požiadavke dostala do chúlostivej situácie. Jej kamarátka totiž so želaním neprišla kvôli vlastnému pôžitku. Naopak. Rozhodla sa tak riešiť stav, ktorý nastal v jej manželstve po terapii istými liečivami. Tie u nej spôsobujú nechuť do sexu. Priateľka jej dokonca začala pravidelne posielať články o polyamorii, čo je akceptovanie viacerých ľúbostných vzťahov, aby v nej vzbudila záujem.

Sally sa teda s nečakanou požiadavkou rozhodla poradiť s odborníčkou. Preto kontaktovala austrálsku sexuologičku, doktorku Nikki Goldstein. Mladá mamička uviedla, že túto myšlienku úplne nezavrhla a vzala si čas na rozmyslenie. Obávala sa však komplikácií hroziacich z toho, že rodiny trávia väčšinu voľného času spoločne, keďže majú deti v rovnakom veku.

Treba zvážiť riziká

Odpoveď lekárky bola nečakaná. Tá vyjadrila nádej v to, aby žena mala otvorenú myseľ: "Môže to znieť zvláštne, ale neposudzujte niekoho podľa jeho sexuálnych túžob." Tie sú podľa sexuologičky úplne jedinečné. Každý si tiež iným spôsobom buduje vzťahy. Za pozitívny znak považuje dôveru, ktorú do nej jej kamarátka vkladá. Táto "pomoc" môže totiž zachrániť jej manželstvo.

Obavy Sally sú však na mieste. Do úvahy treba brať aj možnosť, ak by toto partnerstvo nevyšlo. Pravdepodobne by tak skončilo i kamarástvo.

Najnovšie z kategórie: Vzťahy

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio