BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Tento pokus dopadol veľmi zle. Krásna modelka sa zmenila na nepoznanie!
zdroj: TASR

Tento pokus dopadol veľmi zle. Krásna modelka sa zmenila na nepoznanie!

Čo to so sebou porobila? Supermodelka Heidi Klum ako ste ju ešte nevideli...

Opäť raz šokovala! 46-ročná matka dvoch detí je svojimi halloweenskymi maskami povestná. Vždy sú dôkladne premyslené až do posledného detailu. Ani tento rok nezostala svojej povesti nič dlžná. Kráľovná Halloweenu svojím kostýmom vyrazila dych všetkým prítomným hosťom aj novinárom. Senzáciou sa stala i na internete, kde stovky ľudí zdieľa výtvor šikovných maskérov.

Heidi Klum sa v oslavách Halloweenu naozaj vyžíva. Dokazuje to každý rok organizovaním vlastnej mega celebritnej párty.
Na 20. výročí jej osláv sa objavila v kostýme mimozemšťana, na ktorom boli skúšané vedecké experimenty. Možno to znie čudne, ale po prezretí fotografií pochopí každý.

Nenechala nič na náhodu

Bývalý anjelik Victoria's Secret sa postaral aj o veľkolepé entrée. Na párty dorazila modelka so svojim manželom Tomom Kaulitzom v karanténnej kapsule. Spevák známy z nemeckej kapely Tokio Hotel, bol so svojou partnerkou, samozrejme, zladený. Prišiel v maske astronauta, ako vystrihnutého z katastrofického sci-fi hororového filmu.

Proces premeny sexi manekýny trval až 10 hodín! Heidi celý priebeh postupne dokumentovala na svoj profil na sociálnej sieti. Prekvapenie sa napriek tomu podarilo, spočiatku totiž vôbec nebolo jasné o akú masku ide. Fanúšikovia boli nadšení a snažili sa uhádnuť, aký bude výsledok. Ich snaha však bola márna - niektorí tipovali vlkolaka, iní Fredieho Krugera a medzi odhadmi bol aj biely chodec z Game of Thrones.

Nosiť takýto kostým ale nie je žiadna sranda! Modelka sa nechala počuť, že jej v maske je veľmi horúco. Okrem toho výroba jej kostýmu bola hotová veda. Nemecká rodáčka podstúpila už v auguste snímanie celého tela, aby prevlek sadol presne na jej proporcie.

V minulosti sa Heidi Klum previedla už v maske Fiony z rozprávky Shrek, Jessicy Rabbit, hinduistickej bohyne, dokonca raz prišla oblečená za samú seba s niekoľkými klonmi v sprievode.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

#heidiklumhalloween2019 #heidiklumhalloween

Príspevok, ktorý zdieľa Heidi Klum (@heidiklum),

Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a záznamov zo zdrojov TASR je bez predchádzajúceho písomného súhlasu TASR porušením autorského zákona.

Najnovšie z kategórie: Celebs

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio