BEAUTY.sk BEAUTY.sk

37-ročný muž jej napísal vulgárnu správu. Neuveríte, ako situáciu vyriešila!
zdroj: Twitter

37-ročný muž jej napísal vulgárnu správu. Neuveríte, ako situáciu vyriešila!

Konflikt vznikol pre recenziu, ktorú mladá žena napísala na počítačovú hru. Muž sa s jej názorom nevedel stotožniť. Začal ju preto hrubo napádať.

Kallie Plagge sa s obťažovaním stretáva pravidelne. Zamestnaná je v oblasti videohier, kde, pochopiteľne, pracujú skôr muži. Jeden z posledných konfliktov dopadol naozaj cez čiaru. Muž v strednom veku ju slovne napadol, a to dosť vulgárnym spôsobom, prostredníctvom správy. Redaktorka stránky gamespot.com sa preto rozhodla nepríjemný incident riešiť. To ako situáciu zvládla útočník zrejme nečakal.

Riešenie totiž bolo radikálne. Kallie našla spojenca v agresorovej matke, ktorej poslala snímky konverzácie s jej synom. Na jej prekvapenie, na druhý deň dostala odpoveď: "Ospravedlňujem sa... Má rôzne problémy. Ja ho narovnám!!!" písalo sa v správe.

To všetko kvôli hre

Kallie Plagge uviedla, že po recenzii na hru Days Gone si našla pod článkom viac ako 950 komentárov, cez dve desiatky správ na Facebooku a veľké množstvo tweetov od sklamaných fanúšikov. Podľa Kallie si ale užívatelia našli skôr dôvod na to, aby povedali ženám sexistické veci: "Nepoznám žiadne ženy v tomto priemysle, ktoré niečo takéto ešte nezažili," povedala redaktorka pre denník The Daily Beast. Kallie sa rozhodla prípad zverejniť, aby zvýšila povedomie o tomto probléme.

zdroj: boredpanda.com

Najnovšie z kategórie: Bizár

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio