BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Kylie Jenner po rozchode: Travisa Scotta vystriedal ďalší známy spevák!
zdroj: TASR

Kylie Jenner po rozchode: Travisa Scotta vystriedal ďalší známy spevák!

Vyzerá to tak, že najmladšia zo slávneho sesterského klanu Kardashian-Jennerovcov - Kylie, má krátko po rozchode so spevákom Travisom Scottom nového frajera. Siete však nerozhodila ďaleko. Do oka jej padol ďalší známy raper!

Za tohto ho vymenila! Mladá a úspešná podnikateľka s kozmetikou Kylie Jenner našla šťastie v náručí rapera Drake-a. Portál People o tom informovalo, viacero dobre informovaných zdrojov z okolia celebritného páru. Podľa nich bola 22-ročná miliardárka a kanadský spevák priateľmi už dlhú dobu, navyše Drake má blízko k celej Karadshian-Jenner rodine. 

Kylie sa s 33-ročným Kanaďanom stretáva už od októbra - odkedy sa jej rozpadol vzťah s otcom jej dieťaťa - Travisom Scottom. Zatiaľ, čo niektorí vidia začínajúcu lásku, iný zdroj odmieta, že by spolu Kylie a Drake randili, respektíve, že by tvorili pár. Faktom však je, že mladú hviezdu zachytili paparazzi po boku speváka už po niekoľký raz. Okrem oslavy 33. narodenín rapera sa Kylie zúčastnila aj na jeho halloweenskej párty, kde sa zdržala do neskorých nočných hodín.

Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ a fotografií zo zdrojov TASR je bez predchádzajúceho písomného súhlasu TASR porušením autorského zákona.

Najnovšie z kategórie: Celebs

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio