BEAUTY.sk BEAUTY.sk

S mačetou sa vlámala do domu expriateľa a nútila ho mať s ňou sex
zdroj: TASR

S mačetou sa vlámala do domu expriateľa a nútila ho mať s ňou sex

Neobvyklý prípad znásilnenia otriasol americkým štátom Montana vlani v lete. Dnes je už známy trest. Mladá Američanka si odsedí 20 rokov.

So sexuálnymi útokmi to zväčša býva obrátené. V úlohe obete sa totiž ocitá skôr žena. V tejto kauze však neradno použiť žiadne zovšeobecnenia. Útočníčkou bola ešte dospievajúca Samantha Ray Mears, ktorá sa zrejme nespamätala z rozpadu svojho sedemročného vzťahu. Do domu svojho bývalého priateľa vnikla v čase, kedy nebol doma. Keď sa vrátil, čakala ho na posteli s mačetou. 

Ozbrojená 19-ročná Američanka ho prinútila, aby si vyzliekol šaty a ľahol si na posteľ. Potom si sama vyzliekla nohavice, vyšplhala sa naňho, sexuálne ho napadla a prinútila ho zapojiť sa do styku. Napadnutý muž neskôr vypovedal, že z miesta nemohol utiecť bez toho, aby mu Samantha neublížila. Tá ho dokonca popritom pohrýzla do ruky.

Mačeta
ilustračný obrázok, zdroj TASR

Podľa súdneho spisu sa s ním útočníčka po akte začala hádať a pokúsila sa o sex po druhý raz. Keď obeť nesúhlasila, od zlosti strhla zo steny časť dekorácie a vymočila sa mu na posteľ. Muž počas hádky predstieral, že volá kamarátovi, vtedy sa mu podarilo kontaktovať políciu a počkať na jej príchod.

Samantha tvrdila, že bola unesená a mačetu mala na ochranu. Jej expriateľovi sa ale podarilo spraviť fotografiu dokazujúcu opak. Bola obvinená z niekoľkých zločinov: z protiprávneho obmedzovania, lúpeže, napadnutia so zbraňou a zo sexuálneho styku bez súhlasu. Pojem znásilnenie totiž takomto prípade v trestnom zákone štátu Montana v USA neexistuje (uznáva ho len ako preniknutie).

Podľa rozhodnutia súdu trpí Samantha Ray Mears duševnou poruchou. Svoj 20-ročný trest si teda bude musieť odpykať v zariadení pre duševne chorých a bola zapísaná do zoznamu sexuálnych delikventov.

Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ a fotografií zo zdrojov TASR je bez predchádzajúceho písomného súhlasu TASR porušením autorského zákona.

Najnovšie z kategórie: Bizár

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio