BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Mamičky, zbystrite: Baby mop je hitom internetu!
zdroj: Instagram

Mamičky, zbystrite: Baby mop je hitom internetu!

Upratovanie teraz môže byť zábava aj pre tých najmenších.

Čo sa v mladosti naučíš, v starobe ako by si našiel. Alebo ako jednoducho zapojiť deti do domácich prác. Nemecká spoločnosť BabyMop ponúka novú vychytávku pre mamičky s malými deťmi - mop pre batoľatá

Znie to možno nepredstaviteľne, veď ako by sa bábätko mohlo zapojiť do každodenného upratovania. Výrobca však našiel jednoduchú odpoveď. Pomocou špeciálnej kombinézy pomáha dieťa s upratovaním prostredníctvom bežného pohybu, pri lození po štyroch. Podľa výrobcu ide o perfektný spôsob, ako využiť mobilitu dieťaťa na upratovanie, okrem toho chráni jemné detské telíčko i kosti.

Názory na túto novinku sa rôznia. Samozrejme, BabyMop si našiel svojich priaznivcov i kritikov. No kým niektorí rodičia berú túto vychytávku vážne, iní to vzali s humorom: "OK, konečne mám aj ja dôvod mať dieťa. Dúfam, že ich spravia aj v dojčenských veľkostiach!"

"Predávajú to aj vo veľkosti pre dospelých? Pýtam sa kvôli kamarátovi."

"Ó môj bože, toto dáva spojeniu ,pracuj chytrejšie, nie tvrdšie' úplne nový význam"

Okrem toho na internete nájdete aj rôzne recenzie. Mamičky sa dokonca zhodujú v tom, že tento spôsob naozaj funguje. Kombinéza je na tento účel určená a prispôsobená, na rozdiel od klasických detských body-čok, ktoré sa razom zničia či zašpinia. Oblečenie by malo byť vhodné pre batoľatá vo veku 8 - 12 mesiacov, no iné stránky ponúkajú aj verzie pre mladšie deti. 

Oblečenie sa objavilo na stránkach úspešnej americkej spoločnosti Amazon, prostredníctvom ktorej je kombinéza predávaná. Nájdete ju TU.

Najnovšie z kategórie: Mama a dieťa

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio