BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Dala deťom zákaz na všetky obrazovky. Fotka ukazuje úžasné výsledky!
zdroj: Instagram/gracebytwophotography

Dala deťom zákaz na všetky obrazovky. Fotka ukazuje úžasné výsledky!

Mladá generácia je čoraz viac závislá od technologických vymožeností. Molly DeFrank - mamička, spisovateľka a blogerka si začala všímať neblahé účinky, ktoré obrazovky telefónov, tabletov a počítačov spôsobovali jej deťom. Preto pristúpila k ráznemu kroku. Úplný zákaz!

Udelila deťom detox od technológií. Výsledky sú famózne. Mamička štyroch detí zdokumentovala pokrok na sociálnych sieťach. Fotka zachytáva všetky deti ležiac na posteli s knižkami v rukách. "Túto fotografiu sme nenastavovali," stojí v popise.zdroj: Facebook/Molly DeFrank

Má svoje deti späť! Tak vyjadrila svoje pocity Molly, ktorá deťom udelila zákaz, kvôli neželaným efektom technologických zariadení na jej deti. Najskôr svojim ratolestiam povolila hodinu denne. Podľa nej to u nich i naďalej spôsobovalo nevrlosť, bitky i škriepky a potláčalo to ich kreativitu. A tak uložila úplný zákaz. "Chvíľu protestovali, no potom sme sa všetci pohli ďalej. Nemohla som uveriť, aké jednoduché to bolo." 

Záber vznikol jedno sobotné ráno, keď si Molly so svojim Manželom čítala v posteli. Deti po zobudení vzali vlastné knihy a po jednom sa k nim pripojili. Fotografia sa okamžite stala virálnou. Zatiaľ dosiahla tri a pol tisíc like-ov a komentovalo ju viac ako 500 ľudí, ktorí sú týmto nápadom nadšení.

Experiment bol, teda zdá sa úspešný. Dcéra Molly, podľa jej slov, zdokonalila svoje čítanie o päť úrovní. Mamička zo Simi Valley v Kalifornii teraz vyzýva ostatných rodičov, aby k zákazu prikročili tiež.

Najnovšie z kategórie: Mama a dieťa

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio