BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Bláznivé trendy v líčení pokračujú: Mesiačikové obočie!
zdroj: Instagram

Bláznivé trendy v líčení pokračujú: Mesiačikové obočie!

Internetom sa šíri nový beauty ošiaľ. Akokoľvek bizarne to znie, in je obočie v tvare mesiaca.

Proti gustu žiaden dišputát! Bláznivé tvarovanie obočia je trendom už nejakú chvíľu. Okrem toho sme svedkami neustálej obmeny módy, čo sa tvaru, hrúbky i techniky úpravy týka. Na rad teraz prichádza ďalšia šialená móda - obočie v tvare mesiaca. 

A nie hocijakého! Módne influencerky, ktoré tento trend nastolili zakomponovali do nového štýlu asymetriu, ktorej sa za bežných okolností pri úprave obočia v každom prípade snažíme vyhnúť. Vzhľad sa prvý raz objavil na fotografiách Hayley Bui - úspešnej nemeckej beauty blogerky. 25-ročná influencerka s vietnamskými koreňmi, ale tento look skutočne nevytvorila. Išlo o úpravu prostredníctvom photoshopu, o ktorú sa postaral Stefan James. K tejto myšlienke mu ale Hayley dopomohla, miluje totiž mesiac a so svojim snúbencom sa ho rozhodli zvečniť aj na svojej pokožke, tetovaním. To zdatného photo editora inšpirovalo k vytvoreniu mesačného looku a editovanú fotku zverejnil na svojom profile na sociálnej sieti. A tak vznikol nový instatrend!

Pôvodne išlo teda o photoshopovú úpravu fotografií známych influencerov. Na Instagrame už ale tento trend vyskúšalo viacero fanúšikov, ktorí si tento look reálne kreslia na tváre.

Najnovšie z kategórie: Krása

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio