BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Po vazektómii daruje manželke darček z vlastných spermií. Neuveríte, koľko zaň vysolí!
zdroj: SAMphoto

Po vazektómii daruje manželke darček z vlastných spermií. Neuveríte, koľko zaň vysolí!

Vymyslieť netradičný darček v dnešnej dobe už nemôže byť problém. Inšpirácie sa ponúkajú na každom kroku a zohnať sa dá už naozaj čokoľvek. Nie vždy však treba svoje predstavy premeniť na skutočnosť, pretože nie každý originálny nápad, je dobrý nápad.

Nápad, za všetky drobné. Muž, ktorý má koncom novembra podstúpiť vazektómiu prišiel s originálnym  námetom na vianočný darček. Svojej manželke sa rozhodol podarovať šperk, no nie hocijaký! Netradičný dar má totiž zvečňovať jeho mužstvo. Vyrobiť chce prsteň z vlastného semena!

Keďže po zákroku má o vlastné spermie prísť, rozhodol sa túto možnosť ešte naposledy využiť. Otec piatich detí si pomocou portálu Bark  (akýsi vyhľadávač kontaktov na rôznych remeselníkov, podniky a firmy z rôznych druhov profesií) našiel profesionála, ktorý mu v realizácii jeho predstavy pomohol. Za tento bizarný darček mieni vysoliť neuveriteľných 1500 libier, čo je v prepočte takmer 1750 eur!

Myšlienka sa mu vnukla po tom, ako si prečítal o výrobe prsteňov z materského mlieka.

"Viem, že je to dosť divné, ale keďže mám koncom novembra podstúpiť vazektómiu, chcel som s poslednými živými spermiami, ktoré mám, urobiť niečo zábavné, je to niečo ako pamiatka môjho mužstva," vyjadril sa pre britský portál The Sun.

Aby toho nebolo málo, tento milujúci manžel má priebeh žartíka dopodrobna naplánovaný. Počká, kým sa mu manželka poďakuje a podarúnok pochváli, aký je krásny, nechá ju prsteň niekoľko hodín nosiť, a až potom jej prezradí, z čoho je skutočne vyrobený.

Manželia sú však spolu už 20 rokov a na podobné situácie sú vraj, našťastie, zvyknutí. Podľa muža si nepredvídateľné a vtipné darčeky dávajú odnepamäti.

Prsteň z materského mlieka sa stal medzi mladými mamičkami veľmi obľúbenou spomienkou.

Najnovšie z kategórie: Bizár

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio