BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Toto je najsexi muž planéty pre rok 2019! Jeho manželka z toho má ohromnú zábavu
zdroj: TASR

Toto je najsexi muž planéty pre rok 2019! Jeho manželka z toho má ohromnú zábavu

Magazín People každoročne vyhlasuje víťaza ocenenia Najpríťažlivejší muž planéty. Tento rok korunovali hollywoodske "zlatíčko" - speváka Johna Legenda.

Zbiera jednu cenu za druhou! Megaúspešný 40-ročný spevák je držiteľom ceny Grammy, Oscar, Emmy i Tony. Stal sa tak jedným z 15-tich ľudí, ktorí vlastnia všetky spomínané ocenenia. Teraz k tomu pridáva aj status najsexi muža planéty!

Rodákovi z amerického mesta Springfield v štáte Ohio sa darí tiež osobnom živote. Legend sa nedávno stal dvojnásobným otcom. S manželkou Chrissy Teigen má trojročnú dcérku Lunu a 18-mesačného syna Milesa. Práve jeho polovička má zo vzniknutej situácie veľkú srandu. "Práve zaspávam pri najsexi mužovi tejto planéty," napísala do svojho popisu na Instagrame. 

Teigen novinku avizovala na sociálnych sieťach už pred oficiálnym vyhlásením. Ako v statuse uviedla, má veľkú novinku, no zabíja ju, že ju ešte nesmie prezradiť. Aby si však nikto nedomýšľal, doplnila, že dieťa to nie je. Po zverejnení mena víťaza povedala, že je to veľká česť a splnil sa jej sen. Neskôr vo vtipkovaní na adresu svojho manžela pokračovala. "Deťom to je jedno," napísala k videu s Lunou a Milesom. "Príď už, prosím, domov. Chceme si z teba robiť žarty osobne."

Spevák známy hitmi ako All of Me alebo Beauty and the Beast aktuálne pôsobí ako jeden z porotcov speváckej talentovej šou The Voice, kde túto správu prvý raz oznámili verejne. Keď sa ho jeden z jeho porotcovských kolegov spýtal, ako reagovala na tento úspech jeho polovička, odpovedal: "Je na mňa hrdá. Ona si zo mňa skoro stále robí srandu..." Nakoniec dodal: "Konečne som urobil dojem na svoju manželku!“

Ocenenie Sexiest Man Alive odovzdáva magazín People už od roku 1985. Vtedy za najpríťažlivejšieho muža vyhlásili herca Mela Gibsona. Odvtedy sa k nemu pridalo množstvo slávnych sexsymbolov, ako napríklad David Beckham, Dwayne "The Rock" Johnson, Johnny Depp, Brad Pitt či George Clooney.

Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ a fotografií zo zdrojov TASR je bez predchádzajúceho písomného súhlasu TASR porušením autorského zákona.

Najnovšie z kategórie: Celebs

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio