BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Kúpili do detskej izby baby monitor. To čo uvideli budí hrôzu!
zdroj: Twitter

Kúpili do detskej izby baby monitor. To čo uvideli budí hrôzu!

Rodičia, ktorí uverejnili fotografiu detskej elektronickej pestúnky valcujú internet. Zo záberu z postieľky bábätka až mrazí! Vyzerá ako z hororu!

Chceli si uľahčiť stráženie dieťatka, no už to oľutovali. Fotka dieťatka ležiaceho v postieľke obletela v posledných hodinách internet. Vznikla, keď rodičia chceli skontrolovať svojho spiaceho potomka. To, čo uvideli na obrazovke monitorovacieho zariadenia im vyrazilo dych. Veď to je "detský démon!" Tak nejak vyzerala prvá reakcia znepokojených rodičov, ktorí tento príbeh neskôr vtipne opísali na Twitteri.

A skutočne! Ich ratolesť vyzerá ako vystrihnutá z duchárskych filmov Paranormal Activity. Fotka "posadnutého dieťaťa" sa okamžite stala virálnou. Páčila sa viac ako 400-tisíc ľuďom, a vo veľkom ju aj zdieľali. Niektorým sa príspevok zábavný, zatiaľ čo iní sú z nevinného dieťatka vystrašení: "Neznášam všetkých, ktorí toto olajkovali, teraz budem mať nočné mory. Ďakujem," napísal jeden z komentujúcich.

Rodičia však majú z celej situácie ohromnú zábavu. Jeden z nich do popisu k príspevku napísal: "Ešte k téme, máte niekto skúsenosti s dobrou zvukovou aplikáciou na relaxovanie? Všetky, ktoré som doteraz vyskúšal, vydávali miesto obyčajného šumu navrstvené šepkané spievanie v latinčine. Finn pritom stále zaspí, ale mne sa to nepáči." 

Užívatelia začali dokonca rodičom radiť, ako sa vysporiadať s démonom, ktorý posadol ich dieťa! Jeden z nich navrhol krst. Pohotovému rodičovi však reakcia ani na takéto príspevky nerobil problém: "My sme to skúšali, ale voda sa premenila na krv a kňaz začal šplhať na steny, to bola celé," napísal.

Najlepšia reakcia prišla od rodiča s podobnou strašidelnou skúsenosťou. Ten na detskom monitorovacom zariadení videl ducha! Akonáhle vošiel do izby svojho bábätka ale zistil, že išlo o obyčajný optický klam. V postieľke zabudol leták s podobizňou iného dieťaťa.

Najnovšie z kategórie: Mama a dieťa

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio