BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Nesúhlasila s výchovou svojej nevesty, rozhodla sa preto konať na vlastnú päsť!
zdroj: TASR

Nesúhlasila s výchovou svojej nevesty, rozhodla sa preto konať na vlastnú päsť!

Napäté vzťahy s rodičmi partnera nie sú žiadna výhra. Táto svokra ale zašla naozaj priďaleko. Predmetom sporu sa stali uši jej vnúčat. Ich babka sa nevedela vyrovnať s tým, že nie sú pre pichnuté. Vzala preto situáciu do vlastných rúk!

Neradno sa s ňou zahrávať! Diabolská svokra - ako ju na sociálnej sieti Reddit nazvala jej nevesta - sa rozhodla konať bez vedomia rodičov svojich vnúčat. Už roky sa totiž sťažovala na to, že deti nemajú prepichnuté uši. Po tom, ako jej synovi porodila manželka tretie dieťa ich prišla, rovnako aj ich dve staršie dcéry navštíviť. Ani tentoraz sa však uši jej vnučiek neobišli bez komentárov: "...vždy jej na to len povieme, že keď budú dosť staré na to, aby o to požiadali, tak to spravíme," uviedla rozhorčená nevesta.

Starej dáme sa tiež nepáčilo, že ju vnučky nespoznávajú a nechcú s ňou tráviť čas. Zaumienila si preto, že na ďalší deň pôjde spolu so svojou dcérou (tetou) a vnučkami na prechádzku a v hlave mala dobre premyslený plán. Mamička s malým bábätkom ostali doma a dopriali si zaslúžený relax.

Keď sa deti so svokrou vrátili, švagriná priznala, že ju matka donútila zastaviť sa v klenotníctve, kde im chcela poza chrbát ich rodičov prepichnúť uši. Vtedy teta dievčat zasiahla. Po incidente vedúci obchodu odmietol prepichnúť uši bez prítomnosti matky. Americká mamička zostala zo situácie pobúrená: "Od tohto momentu som pripravená ju úplne odrezať."

Žena uviedla, že so svokrou majú už dlhšie napätý vzťah, a to napriek tomu, že sa navštevujú priemerne raz ročne, pretože žijú osem hodín cesty od seba, a zavolajú si asi iba raz za mesiac. Našťastie, jej manžel nemá o ich vzťahu žiadne skreslené predstavy.

Najnovšie z kategórie: Mama a dieťa

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio