BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Snažila sa zahanbiť muža, ktorý svoju lásku požiadal o ruku v KFC. Neuveríte, kto sa ho zastal!
zdroj: Twitter/KFCSA

Snažila sa zahanbiť muža, ktorý svoju lásku požiadal o ruku v KFC. Neuveríte, kto sa ho zastal!

Na žiadosti o ruku muži zväčša volia výnimočné miesta, na ktoré môžu ich polovičky s láskou spomínať, prípadne sa tento okamih snažia spraviť nezabudnuteľným inými okolnosťami. Muž z Južnej Afriky v meste Vaal sa ale rozhodol nenasledovať tento nastolený trend. Svoju priateľku o ruku požiadal jednoducho - v predajni rýchleho občerstvenia!

Povedala áno! Dojatá žena na situáciu vôbec nehľadela negatívne, s radosťou a úsmevom od ucha k uchu so sobášom súhlasila. Ostatní hostia tak v priamom prenose mohli sledovať očarujúci okamih dvoch zaľúbencov. Šťastný pár za to patrične ohodnotili potleskom, situáciu sa natáčali na telefóny a tešili sa spoločne s čerstvými snúbencami. 

Vyhovieť každému sa ale nedá, a teda nie je žiadnym prekvapením, že si tento počin na sociálnych sieťach získal aj kritiku. Žena menom Anele si na Twitteri neodpustila uštipačnú poznámku: "Muži v Južnej Afrike sú tak zruinovaní, že pokľaknú v KFC-čku. Nemajú žiadnu úroveň, a myslím tým, kto požiada o ruku v KFC?" Tento názor sa nestretol s porozumením. Užívatelia sociálnej siete zostali z príspevku nahnevaní. Žena si totiž dovolila odsúdiť muža na základe jeho pomerov. 

Zareagovať sa rozhodol aj samotný predajca rýchleho občerstvenia. Na svoj twitterový účet uverejnil inzerát, v ktorom po čerstvo zasnúbenej dvojke pátra. "Prosím, pomôžte nám nájsť tento krásny pár," napísali do príspevku: "Milujeme lásku."

Občerstvenie Kentucky Fried Chicken nie je jediným, koho osud budúcich manželov zaujíma. Pomoc ponúkli aj svetové značky Puma, Huawei, McDonald's i Uber, dokonca aj Audi, ktorí chcú snúbencom darovať hodnotné poukážky na nákup, a aj svoje produkty. Navyše, páru chceli nezištne pomôcť aj ďalšie firmy s ponukami prsteňov, koláčov, či šiat, potravín a skrášľovacích procedúr. Toto všetko ale tromfla ponuka Standard Bank, ktorá sľúbila milencom čistý štít. Do hry dala odpustenie pôžičky (ak majú v ich banke) v hodnote asi 20-tisíc eur!

Najnovšie z kategórie: Bizár

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio