Beauty.sk Beauty.sk

Moji chalani mali pánsku jazdu
zdroj: beauty.sk

Moji chalani mali pánsku jazdu

Stále sa pýtam, či zvládnem niekedy neplakať, keď odchádzam od Miša. Teraz som odišla druhýkrát a srdce ma bolelo rovnako ako prvýkrát. V lete som skúsila ísť na Pohodu, Mišo ostal u babky na Dubovom a zvládol to ukážkovo. Lepšie povedané, ani si nevšimol, že tam nie som.

Teraz som pre zmenu cestovala na 2 dni mimo Slovenska. Sestra ma vytiahla na výlet do Írska. My sme si totiž vždy spolu robievali také “sesterské výlety.” Rím, Paríž, Londýn, Amsterdam - len tak, na pár dní vybehnúť spolu preč.
Teraz mi vybrala Dublin. Vedela som, že to bude super, lebo Bohuškovi sa nejakým zázrakom podarilo vybaviť si voľno v práci a ostal s Mišom tri dni pekne doma.
Pre nich to bol ich prvý spoločný víkend vo dvojici. Milionkrát boli spolu sami, ale väčšinou len jeden deň, nikdy neboli sami bezo mňa aj na noc, nie to na tri dni.

Mišovi som týždeň dopredu hovorila, že mamina ide so Stankou (sestra) na výlet a že pôjdeme lietadlom - Mišo miluje lietadlá. Takže toto mu bolo sympatické. Sľúbila som mu, že mu cez ockov mobil pošlem fotku lietadla, ktorým budem letieť. Stále sa tešil.
Keď som sa ho normálne opýtala, či je ok s tým, že nebudem 3 dni doma a že ani spať tu nebudem, stále tvrdil, že nevadí, že bude s ockom.


Vedela som, že z jeho strany to bude úplne v pohode. Jemu, keď sa veci normálne vysvetlia, a nie je v sekunde postavený pred hotovú vec, nemá problém s ničím.

Zato ja som si poplakala hneď, ako som odišla z domu. Ešte aj na letisku sa mi chcelo revať.

Ale môj Bohuško bol dokonalý a často mi posielal fotky a videá, len aby som bola v kľude a nemusela stále domýšľať, či sú v pohode. Ale že ani raz neplakal za mnou, len si tak niekedy sám pre seba povedal, že “mama išla na výlet lietadlom.”

Na jeden deň ich prišla pozrieť aj starká (Bohuškova mamina) a Veľký Mišo (Bohuškov brat) z Levoče.
Tak vraj im bolo spolu super.

Keď som docestovala naspäť domov - o 1:00 v noci, len som sa vyzula a ešte v bunde som šla k Mišovi do izby a stála som pri jeho posteli a ako polodementná som sa pozerala, ako krásne spí.


Ráno, keď sa zobudil, tváril sa ako každé iné ráno, so slovami: “Ahoj mama, už som vyspinkaný!” Žiadne emócie, že "hurá, mama je doma", vyzeralo to tak, ako keby si ani nevšimol, že som na pár dní odišla.
A asi je to tak dobre, bolu mu super, netrpel, žiadne ujmy na duši nemá.

A okrem toho, nech sa pochválim aj mužom, nie iba synom:
keď som prišla, bolo navarené, upratané, umyté dlážky, opraté, poskladané
a Mišo ostrihaný na úplnú chrumku krásnu!


Stihli spolu všetko - aj sa hrať, bicyklovať aj postarať sa o dom.
Asi musím odchádzať častejšie!

Odporúčame

Najnovšie z kategórie: Promo

Pozri viac

Fun rádio