BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Slovenská mamička upozorňuje na tento výrobok: Jej chlapček dostal po kúpeli agresívnu reakciu.
zdroj: Facebook/ Sabínka Papalová

Slovenská mamička upozorňuje na tento výrobok: Jej chlapček dostal po kúpeli agresívnu reakciu.

Mladá mamička z Trnavy sa na Facebooku podelila o nepríjemnú skúsenosť s agresívnym sprchovým gélom pre deti. Tvrdí, že jej syn zostal spálený!

Sabína okúpala syna v pene z DM drogérie, a takto to dopadlo! Keď chlapcovi začala produkt nanášať na telo, začal plakať, že ho veľmi štípe. Matka si všimla, že po tele má začervenané fľaky, ktoré podľa jej slov vyzerajú ako popáleniny. "...ja taktiež celé ruky ako som ich mala vo vani červené a štípe to teda poriadne, priateľovi robil malý penovú bradu a tiež celý vyštípaný" uviedla na sociálnej sieti. 

Chlapček si výrobok vybral sám. Fľaštička s mangovo-papáyovou vôňou je pritom určená priamo pre deti. Mamička teraz vyzýva rodičov, aby boli pri výbere kozmetiky obozretní. Trnavčanka Sabína upozornila na situáciu aj distribúra na jeho oficiálnej facebookovej stránke. Známy obchodný reťazec už na podnet reagoval: "Milá Sabínka, veľmi nás mrzí reakcia kože u tvojho synčeka na túto sprchovaciu penu. Na to, aby sme mohli preveriť, či je konkrétna pena v poriadku, potrebujeme od Teba číslo šarže. Mohla by si nám ho, prosím, poslať do správy? Vopred ďakujeme."

V popise na svojej internetovej stránke drogéria uvádza, že produkty značky Saubär (ktorá je výrobcom problematického gélu) "sú vyvinuté na základe špeciálnej receptúry, v ktorej sú použité extra jemné umývacie substancie. Značka SauBär je vyrábaná na rastlinnej báze a zameraná špeciálne na potreby jemnej detskej pokožky." Produkt by mal dokonca spĺňať štandardy vegánskej kozmetiky. Je "bez alkoholu, bez laktózy, bez parabénov, bez parafínov/minerálnych olejov."

Najnovšie z kategórie: Mama a dieťa

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio