BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Kúpila 300 darčekov. Mamička posadnutá Vianocami minula na detské hračky hriešne peniaze!
zdroj: TASR

Kúpila 300 darčekov. Mamička posadnutá Vianocami minula na detské hračky hriešne peniaze!

Britka Stacey Rosewarne svojim trom deťom pripravuje naozaj nezabudnuteľné Vianočné prekvapenie. Jej nadšenie z týchto sviatkov sa už premenilo na posadnutosť!

Žena z anglického mesta Taunton svoj lov na darčeky započala už v Prvý sviatok vianočný, a teda s ročným predstihom. Iba v septembri minula na darčeky viac ako 800 eur, pričom celková doterajšia suma za dary, ktoré pripravila na Štedrý večer sa pohybuje okolo 2500 libier, čo je bezmála 3000 eur. A tým ani zďaleka nekončí.

38-ročná Stacey má dve dcéry, 13-ročnú Amber a 6-ročnú Ebony, a tiež syna Jacoba, ktorý má sedem rokov. Každej svojej ratolesti nakúpi asi 100 darčekov. V najbližších dňoch plánuje na dary utratiť ďalších 1500 libier, dohromady sa tak suma navýši na 4000 libier. V eurách teda táto anglická mamička zaplatí za darčeky pre deti takmer 4700 eur!

Každoročne musí Stacey vytvoriť úložný priestor pre obrovské množstvo zakúpených produktov. Pri ich balení niekedy dokonca zistí, že tie isté výrobky kúpila dvakrát. Mamičku však viac trápi, či sa podarúnky do izbičiek jej detí vôbec zmestia, ako uviedla pre The Sun.

Túto posadnutosť Vianocami si Stacey pravdepodobne vybudovala už v detstve, kedy ona sama od svojej matky dostávala množstvo darov: „Moja mama za to obviňuje seba, pretože priveľa pracovala a Vianoce boli jediným obdobím roka, kedy sa nám mohla poriadne venovať."

38-ročná Angličanka tvrdí, že skorý začiatok vianočných nákupov je skvelou stratégiou šetrenia. Môžete si totiž naplánovať ako svoje peniaze produktívne využijete, Stacey tiež odporúča využívať rôzne zľavy a výpredaje. Týmto spôsobom každý mesiac ušetrí peniaze a môže si tak dovoliť obrovské množstvo darov pre svoju rodinu.

Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ a fotografií zo zdrojov TASR je bez predchádzajúceho písomného súhlasu TASR porušením autorského zákona.

Najnovšie z kategórie: Bizár

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio