BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Vianočné šialenstvo začalo! Zažiarte na vianočnom večierku, pravidlá sú na to, aby sa porušovali…
zdroj: pixabay.com

Vianočné šialenstvo začalo! Zažiarte na vianočnom večierku, pravidlá sú na to, aby sa porušovali…

Aspoň v tomto období, ak myslíme vhodné šaty, či doplnky. Vyberte si šaty, ktoré sedia vašej postave a príležitosti, na ktorú sa chystáte.

V najbližších dňoch vás čaká nepokojné obdobie a zhon, ktoré sa dá znesiteľne stráviť, ak sa vopred pripravíte a pripravíte aj vaše večerné outfity. Chystáte sa na povinný vianočný večierok? Užite si vianočnú atmosféru, ušetrite si čas i energiu a nájdite si vhodný odev na párty a vianočné večierky, ktoré vás v tomto mesiaci čakajú. Zistite, kde sa večierok nachádza i to, v akom čase sa koná, všetky informácie vám pomôžu s rýchlym výberom vhodných šiat.

Prineste si vianočnú výzdobu so sebou...

Na trhu sú rôzne štýly, od zamatových až po saténové, výber vhodných šiat pre vašu postavu vám zaručí, že spravíte ten správny dojem na vianočnom večierku. Vyzdobte sa! Nič nepokazíte, ak zvolíte flitre, trblietky či metalické odlesky, dovolené je naozaj čokoľvek, čo bežne nenosíte. Ak máte odvahu, môžte experimentovať i s farbou šiat, pokojne siahnite po červených odtieňoch, tmavomodrej, zlatej farbe, striebornej či čiernej, ktorá sa najlepšie kombinuje s ostatnými doplnkami. Vyhnite sa však bielej, tá sa hodí skôr v letných mesiacoch.

Zabudnite na neformálnosť

V období červených, zamatových či trblietavých outfitov, určite nič nepokazíte, ak si zvolíte klasiku, elegantné čierne šaty z hodvábnej látky. Ak chcete zapôsobiť, urobiť dobrý dojem a cítiť sa naozaj dobre, odlíšte sa od kolegýň. Zvoľte šaty, ktoré nie sú príliš formálne, no zároveň nech sú neobyčajné, čo si neobliekate každý deň a ktoré podporia vašu ženskosť. Chystáte sa na večierok v teniskách a džínsoch? Odporúčame vám, vyhnúť sa im, rovnako ako šatám, ktoré ukazujú “až príliš”.

Najnovšie z kategórie: Móda

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio