BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Od týchto znamení vo vzťahu sa držte tento mesiac čo najďalej!
zdroj: SAMphoto.cz

Od týchto znamení vo vzťahu sa držte tento mesiac čo najďalej!

December prináša veľa zhonu i konfliktov do vzťahov, ak uvažujete o novom vzťahu, dávajte si pozor na tieto nevhodné kombinácie znamení a vyhnite sa tak zbytočnému stresu.

Žena Panna a muž Lev

Nedá sa povedať, že tieto dve znamenia sa vzájomne fascinujú, pretože obe sú mimoriadne jedinečné osobnosti. Dámy narodené v znamení panny sú veľmi sebavedomé a ľahko zaujmú muža leva, ale jeho prílišný záujem ich vo vzťahu zabíja, aj keď sa navzájom dopĺňajú a rešpektujú.  Ženy panny sú nerady, ak sú pod kontrolou mužov. 

Žena Rak a muž Strelec

V tomto vzťahu je veľmi veľa kontrastov, ktoré nemožno prehliadnúť. Žena v znamení raka je premysleným tvorom, ktorú zaujíma vnútro svojho partnera viac, ako jeho vonkajší výzor. Naopak, pevná nebojácna povaha strelca, jeho pevná a vytrvalá dôvera vo vlastné vyžarovanie zasa môžu vyvolávať u ženy v znamení raka zmiešané pocity, môžu ju mýliť a navzájom budú od seba vyžadovať lásku, toleranciu a porozumenie, ktorú si nebudú vedieť dať kvôli odlišnosti svojich pováh. 

Žena Škorpión a muž Baran

Dve kontrastne odlišné povahy, ktoré sa v spoločnom živote nevyhnú vzájomným sporom. Napriek vzrušeniu a iskre, ktoré prevládajú medzi týmito znameniami, prevláda i množstvo intríg. Nadšená žena škorpiónka vo všeobecnosti nachádza v láske inú podstatu, ktorá sa zdá pre mužov baranov nepochopiteľná. Tieto znamenia si vo vzťahu nerozumejú a nevedia nájsť vzájomné porozumenie. 

Najnovšie z kategórie: Lifestyle

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio